Soru Intel Pentium E6600'lı sistem ile neler yapılabilir?

Bulut1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Intel Pentium E6600 işlemci, 2+2 RAM, HD4350 ekran kartı, 250W PSU'lu sistem ile neler yapılabilir? Anakartı hatırlamıyorum, bir de 250GB HDD yeterli midir bu sisteme? Kendim için değil bu sistem. En kötü neler yapılabilir

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,109
Eski oyunlar oynanılabilir. Film, dizi kısacası günlük kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. (Ssd takviyesi yapmanızı önerirm.)

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Intel Pentium E6600 işlemci, 2+2 RAM, HD4350 ekran kartı, 250W PSU'lu sistem ile neler yapılabilir? Anakartı hatırlamıyorum, bir de 250GB HDD yeterli midir bu sisteme? Kendim için değil bu sistem. En kötü neler yapılabilir
Kendi kategorisine göre iyi bir ekran kartıyla maceralara atılabilirsiniz. Hiç kötü bir işlemci değildir fakat grafik birimi konusunda çok eksiktir. Yani ekran kartı yoksa berbattır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi kategorisine göre iyi bir ekran kartıyla maceralara atılabilirsiniz. Hiç kötü bir işlemci değildir fakat grafik birimi konusunda çok eksiktir. Yani ekran kartı yoksa berbattır.
Soğutma sisteminizi de değiştirmelisiniz. Bunun altını çiziyorum çünkü bir arkadaşım bu işlemcide fazlasıyla ısınma problemi yaşıyordu.