İntel mi AMD mi?

İntel or AMD

• İntel

• AMD

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Render performansı olarak kesinlikle amd tabi seriden seriye göre intelle kapışır

Reaksiyon puanı
769

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İntel'e daha çok sempati duysam da AMD gerçekten tokatlıyor. Umarım İntel'de kendini toparlar'da bir şeyler yapar ve umarım bu bizim cebimize yansır.
İşlemci konusunda marka takıntım yok kim f/p yaptı oraya kayarım ama diğer bileşenlerde asus ilk tercihim olur bundan sonra MSI alanı...........

Reaksiyon puanı
769
İşlemci konusunda marka takıntım yok kim f/p yaptı oraya kayarım ama diğer bileşenlerde asus ilk tercihim olur bundan sonra MSI alanı...........
Asrock'un hakkı yeniyor bence piyasada herkes önyargıyla yaklaşıyor ama adamlar daha ucuza aynı kalitede bazen daha kaliteli bileşenler piyasaya sürüyor hemde daha uygun fiyata.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Birde Gigabyte'a bak piyasanın en kalitesiz anakartlarını üretiyor. Arkadaşımda A320M S2H var hiç memnun değil bende de eski modellerinden var 3.2 GHz üstüne çıkınca mavi ekran veriyor :D
Bazı aorus modelleri güzel tabi b450 aorus pro vardı biosuna bir girdim abi yalvarırım elleme beni dermişcesine biosu var xmp açıp çıktım başka hiç bir şey yapılmaz.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
İntel Hd Graphics' le peynir gemisi yürümez yeni bir gpu sistemi gerek.