intel display sürücüsünü yükleyince ekran kararıyor

Bu konuyu okuyanlar

mhankess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bilgiayarıma format attım açıldı ancak Intel display sürücüsünü yükledikten sonra ekran kararıyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor.Ekranda programların açık olduğunu da flaş tutunca fark ettim.Birisi grafik işlemci ekrana görüntüyü veriyor ancak genel PNP monitör ledleri yakamıyordur demiş benim tahminimce de böyle ancak çözümünü bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
bilgisayar: monster abra a5 v12.1.2
işlemci:i5 7300hq

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
sen ekran sürücüsü olmadan kullan o zaman bilgisayarını bakalım nasılmış
Bilgisayarın yeni ise garantiye ver, yok eski ise intel display sürücüyü yükleme, nvidia ekran kartı yokmu zaten içinde? Onu yükle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.
Hocam yanlış bilgilendirme yaptığımı düşünmüyorum. Anlamadınız demek istediğimi. Bir üst yorumda biraz daha açtım gerçi.

mhankess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın yeni ise garantiye ver, yok eski ise intel display sürücüyü yükleme, nvidia ekran kartı yokmu zaten içinde? Onu yükle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yanlış bilgilendirme yaptığımı düşünmüyorum. Anlamadınız demek istediğimi. Bir üst yorumda biraz daha açtım gerçi.
garantisi bitti ama monster servise göndereceğim.ekran paneli değişmişti zaten bir kere.başka bi forumda yazılımsal olabileceğinden bahsetmişler o yüzden yazdım buraya

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
garantisi bitti ama monster servise göndereceğim.ekran paneli değişmişti zaten bir kere.başka bi forumda yazılımsal olabileceğinden bahsetmişler o yüzden yazdım buraya
Evet olabilir ama nvidia ekran kartı yok mu içinde inteli yüklemesen de olur demek istiyorum. Anlatabildim mi bilmiyorum ama.. Windows kendi bulduğu sürücü de de aynısı oluyor mu?

Son mesajlar