Instagram'da Her gün Hesap Kilitlenmesi

Bu konuyu okuyanlar

glitche

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam dostlar, yaklaşık iki ay önce hem şahsi hesabımdan hem yeni açtığım ikinci hesabımda takipten çıkanları görme uygulamalarından birine giriş yapmıştım. Sonrasında kişisel hesabımdan beğeni yapmam kısıtlandı ve ikinci hesabım da kilitlendi. Beğenilerimi kontrol ettiğimde birçok beğeni yapıldığını fark ettim.

Bunun üzerine o uygulamadan çıkış yapıp, silip 2 şifremi de değiştirdim. Şahsi hesabımda sorun kalmadı ancak ikinci hesabım kilitlenmeye devam etti. 2 faktörlü kimlik doğrulaması da yaptım ama kilitlenmeye devam etti. Sonra fark ettim ki mailim ''gymail1.com" uzantılı başka bir maille değiştirilmiş. Hemen eski mailimle değiştirdim, mailimin de şifresini değiştirip 2 faktörlü kimlik doğrulaması yaptım.

Ama hesabım her gün kilitlenmeye devam etti. Kullanıcı adımı değiştirip instagram'ı silip tekrar yükledim ama hala istisnasız her gün kilitleniyor ve şifremi değiştirmek zorunda kalıyorum. Kontrol ettiğimde giriş hareketlerinde yabancı biri yok ve beğenilerimde de farklı bir beğeni yok. 3 kez instagram sorun bildir kısmından da ekran görüntüsü yollayarak sorunu yazdım ama geri dönüş almadım. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Kullandığım Program: ianalyzer