Instagram Videoları Hikayeleri Oynatmıyor

Bu konuyu okuyanlar

bykocbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhabalar iPhone 6s Plus cihazını kullanıyorum Instagram sürümüm güncel ve internetten kaynaklı değil internetim hızlı ınstagram’ı sildim geri yükledim videoları oynatmıyor sadece yükleniyor işareti çıkıyor ama videonun sesi geliyor yardımcı olabilir misiniz ?

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar bykocbey,

iPhone cihazınızda Ayarlar / Videolar / Oynatma için Hücresel Veri seçeneğini bularak kapatınız. Oynatma kalitesi için ise "En uygun" veya "İyi" seçeneklerini deneyiniz. Ayarlar / Genel / Arka Planda Uygulama Yenile kısmından ise Instagram uygulamasını kapatarak deneyiniz. Sorun umarım çözülecektir.

Teşekkürler, İyi Forumlar

bykocbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Selamlar bykocbey,

iPhone cihazınızda Ayarlar / Videolar / Oynatma için Hücresel Veri seçeneğini bularak kapatınız. Oynatma kalitesi için ise "En uygun" veya "İyi" seçeneklerini deneyiniz. Ayarlar / Genel / Arka Planda Uygulama Yenile kısmından ise Instagram uygulamasını kapatarak deneyiniz. Sorun umarım çözülecektir.

Teşekkürler, İyi Forumlar
Yine aynı sorun devam ediyor dediklerinizi yaptım ama olmadı

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Yine aynı sorun devam ediyor dediklerinizi yaptım ama olmadı
Cihazınız güncel olduğundan emin misiniz peki? Ayrıca Instagramda biliyorsunuz hesaplar arası da farklılıklar olabiliyor. Uygulamayı silmeden başka bir hesaba girerek hikaye izlemeyi dener misiniz? :blush:

bykocbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Cihazınız güncel olduğundan emin misiniz peki? Ayrıca Instagramda biliyorsunuz hesaplar arası da farklılıklar olabiliyor. Uygulamayı silmeden başka bir hesaba girerek hikaye izlemeyi dener misiniz? :blush:
Evet 3-4 tane hesap açık şu an bende bir daha deneyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an diğer hesaptan denedim ama sorun yine devam ediyor herhalde telefonun yazılım güncellemesini yapmamış olabilirim cihazımı güncelleyeceğim sorun çözülmesse burdan belirtirim ilginize teşekkürler :)

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Evet 3-4 tane hesap açık şu an bende bir daha deneyeyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an diğer hesaptan denedim ama sorun yine devam ediyor herhalde telefonun yazılım güncellemesini yapmamış olabilirim cihazımı güncelleyeceğim sorun çözülmesse burdan belirtirim ilginize teşekkürler :)
Cevabınızı bekliyorum sorun çözülür umarım, çözülmezse yeni gelecek Instagram güncellemelerini beklemenizi rica ediyorum, rica ederim iyi akşamlar. :relaxed: