• GM 22 Plus kutusundan çıkıyor!

    Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 serisini tanıttı. Peki serinin güçlü modeli GM 22 Plus, kullanıcılara neler sunuyor?

Instagram takti̇kleri̇ ve i̇puçlari (Tüm shiftdelete üyelerine ücretsiz)

Bu konuyu okuyanlar

enesozer1987

Öğrenci
Katılım
19 Haziran 2019
Mesajlar
17
Reaksiyon puanı
3
Puanları
3
Yaş
34
Takti̇klerle i̇nstagram i̇çi̇ndeki̇ler
1-Temel Giriş
Yıllardır içinde olduğum instagram, Sosyal medya sektöründe sizlerle tüm bilgi birikimim paylaşacağım. Vereceğim taktikleri uygulamanız halinde en kısa sürede bir çok takipçiye erişebilecek ve hedeflerinize ulaşabileceksiniz.
Öncelikle örnek verecek olursam eğer instagram çok büyük bir pastadır ve bu pastadan pay alabilmeniz için organik hitli en kötü50-75k arası bir hesabınızın olması gerekmektedir. Bu pasta gittikçe o kadar çok büyüyor ki Facebook ve Twitter’ın etkisini yitirmesiyle pastadan pay alabilmeniz için gerekli olanların hepsini anlatacağım.


2-Kategori Belirleme

Öncelikle güzel bir kategori belirlemelisiniz. (mizah,araba,bilgi,müzik vb) pastanın en büyük payı komedi mizah sayfalarına düşmektedir. Sebebi ise insanlarda ki gelecek kaygısı mutsuzluk gibi şeyleri pek fazla sosyal medya hesaplarına yansıtmak istememektedir. Herkes mutlu gözükmeye çalışmaktadır aşk sayfaları mizah sayfalarına nazaran daha zor büyüyor ve reklam geliri sadece ufak butiklerden ve yayınevi yazarlardan oluşuyor tavsiyem bilgi-ve mizah kategorisinde olmanız.
Seçtiğiniz kategoride mutlaka yer edinmelisiniz balinalar sizi yutabilir. Bu sebepten ötürü mutlaka özgün olmalısınız ve özgün orjinal içerikler üretmelisiniz ve paylaşımlarınıza mutlaka @sayfaadı şeklinde etiket koymalısınız çünkü balinalarda olan gönderileri siz de atarsanız zaten görüyorlar onlarda sizleri takip edip sonrada vazgeçmeleri muhtemel olarak gerçekleşecektir özgünlük çok önemli ve jenerik kullanıcı ismi
Seçtiğimiz kullanıcı ismi ile önerim ilk 5’kyı tavsiyelerde çıkmanız açısından mutlaka ve mutlaka balina dediğimiz sayfalara reklam vermeniz olacaktır. Sayfanın ilk açıldığı günden itibaren sayfanızdan etiket olarak bahsedin balinalar çok oldukça tavsiyeler kısmında mutlaka yer edinip kendi kendinizi kasabilirsiniz.
Uyarı: Keşfet takti̇gi̇mi̇zi̇ kullanmayacaksaniz lütfen mutlaka profi̇li̇ni̇zi̇ gi̇zleyi̇n

Profilinizi gizlerseniz insanlar içerisinde ne olduğunu merak edip takip edeceklerdir. Mutlaka ama mutlaka en aktif saatte toplu onaylayıp sonra En can alıcı en özgün postlarınızdan birisini mutlaka atıp onlara biz buradayız mesajını verin. İyi izlenim bırakarak sizi takipten çıkmamalarını sağlayabilirsiniz.


2-Keşfet Taktiği
Öncelikle keşfetten sizi takip etmeyenlerin sizi takip etmesi için yönlendirici olun @kendisayfanızı 1 kez abartmadan etiketleyin.

Keşfet i̇nstagram algori̇tmasi çok farkli çalişiyor bazi şartlari var


2.1-özgünlük

2.2-fotograf kali̇tesi̇

2.3-absürt eti̇ketler olmamasi

2.4-ve tekel fotoğraf o fotoğrafi i̇lk si̇zi̇n hesabinizdan paylaşilmiş olmasi

2.5-i̇stasti̇ksel uyum

Bilmelisiniz ki Ekran ssleri ile keşfete düşmeniz imkansız gibi bir durum.


2.1- özgünlük kısa bir twiit ile ekran ss alıp çıkmanız mümkün degil twittlerinize fotoğraf mutlaka ekleyiniz❗fotograflı twitler keşfete düşecektir kesin olarak

2.2-Twitli fotoğraf olarak kulanacak olsanızda lütfen ama lütfen kaliteli resimler bulup photogrid vs gibi uygulamalar ile renklendirip kalitesini yükseltin.


2.3-Etiket atmanızı önermiyorum ama çok farklı bir kategoride yol alıcaz diyorsanız lütfen çok fazla etiket kullanmayın maximum 8 etiket hakkınız var.
Keşfet etiketleri kullanacaksanız ama lütfen abartmayın rica ediyoruz sayfanızın kimyasını bozmayın lütfen


2.4-Tekel fotoğraf bir mizah sayfasından bir twit tarzı yazı gördüğünüz ve çok begendiniz sayfanızın twitter hesabından o twiti siz atın ve o twite
uygun bir fotoğraf ekleyin ❗fotoğraf çok çok önemli ❗ Keşfet gruplarına katılmanız sizin insiyatifinize kalmıştır etkisini göreceksinizdir.


2.5-Madde en önemli yere geldik istatistlik uyum sağlama instagram algoritmasını kısa bir süre önce degiştirdi keşfet için sizden istediği şeyler var keşfete çıkmanızı büyük oranda etkiliyor
6dakikada 290begeni üstü ve üstteki kriterlere uyan ufak tefek keşfet gruplarında takılan herkesin keşfete çıkması mümkün bu bilgiler daha önce hiçbir yerde sunulmadı 400bin takipçili keşfet sayfası sahibi olan bir kişi olarak rica ediyorum uyum sağlayın saygılarımla.


3-İnstagramda otomati̇k sayfa kasma
Bu yöntem ile doğru kategoride doğru sayfa ile ayda en kötü 2.500- 25.000 arası organik takipçiye sahip olacaksınız ve sadece günlük 30dakikanızı ayırarak
Bu yöntem ile aynı anda 2 hesap kasmanız mümkün daha fazlasını önermiyoruz vaktiniz açısından ben bu yöntem ile toplamda 1 senede 600bin gibi bir takipçi sağladım bu yöntem otomatik olduğu için program satın almanız gerekmektedir manuel olarak da satın almak isteyenler kullanabilirler.
Bu yöntemde ana hesabımız olan @x sayfasına düzenli olarak sabah 9’da paylaşım öğle 2’de paylaşım akşam saat 5’de paylaşım akşam 7-9- 10-12de paylaşım toplamda 7paylaşım yapmanızı istiyorum en güzel paylaşımınız lütfen 7ve 12de atılsın yöntemimiz ile 20 tane hesap açıyoruz veya satın alıyoruz.
Hesaplara @x2 @x3 @x4 gibi isimler vererek @x20 ye kadar gidiyoruz hesaplarınız spam engel yememesinden ötürü lütfen onaylayın mail telefon hatta facebook onayladıktan sonra hesaplarınızın biyografisine paylaşımlar @x hesaptan yapılmaktadır yazarak etiketleyiniz.
İnstafly programını 1 aylık satın alıp 8 hesap ile balina dediğimiz kategorilerdeki rakiplerinizi otomatik süreli 12-20saniye aralığında takip ettirterek insanların profilinize bakıp dikkatlerini çekmeniz sağlanacaktır.
Günlük 250 minimum takipçi sağlayacaksınız organik ve gerçek hesaplar bunlar bir başka önerim ise direkt sayfadakileri takip etmektense günlük bir balina sayfasının gönderilerini beğenenleri takip etmeniz dönüş açısından birazcık düşük olacaktır ama gelen üyeler beğeni yapmayı seven üyeler olacaktır her hesaptan günde 1100 takip etme hakkınız olacaktır onaylı hesaplardan

1100x8:8800
8800-800 hesap saçma sapan hesap olsun bize yaramayan takipçi bizim gibi sayfa olsun
8000-3500 direkt isteği reddetip onaylayıp bakmayan olsun
4500 kişi ise profile girip biyografideki o hesaba tıklayıp bakacaktır profiliniz lütfen gizli olsun ve gerçek ana hesabınızın biyografisi ilgi çekici olsun en kötü dönüş 250 kişi
Engellere karşı lütfen duyarlı olun günde abartmadan 1100kişi ve 18 saate sığdırıp hesapları 6saat dinlendirin ve mutlaka hesaba 3 post atıp fotoğraflarda paylaşımlarımızı @x hesapta yapılıyor denilsin ve o yan hesaplarımızın ilgisini çekmek adına lütfen ama lütfen anasayfada ki gönderileri beğendirtin bu niye beğendi diye profilinizi inceleyecektir.
Bu yöntem ile dönüş alacaksınız haftada 4 gün uygulayın 8 hesap ile ayda 5.000 takipçi zaten sağlayacaksınız böyle bir diğer en önemli kısım 12 hesabı nasıl kullanacağız bu husus ise benim damarım kırmızı çizgim hayatım oldu yüzbinlerce takipçi kazandıran hususdur bu taktiği bilen yok diyemeyeceğim ama doğru kullanan malesef yok :)
Bu taktiği sıradan bir sayfa yaparsa günde 100 takipçi alır etkili özgün bir hesap etkili slogan ve logo biyografisi etkili olan doğru metodu yakalayan 3 ay bir zamanda 100.000olur örnek @acunparacali 200.000lik hesabımız hiti milyonluk sayfalarda yok ve sadece 137gün sürdübir kaç ay önce her yorumun altında bir imzam vardı.
Şimdi meseleye gelelim o elimizde kalan 13 hesabın 8ile aktif hitli kategorimizde ki ve farklı kategorilerdeki +200k olan 400 hesap takip edeceğiz ünlü sayfa hiti iyi olan ondan sonra o sayfaları takip ettikten sonra instafly aracılığı ile anasayfada ki son gönderilere etkili 3 tane sloganı buluyoruz deneme yanılma yöntemi ile kombinasyon olarak oraya 3 satır sloganı yazıyoruz kombinasyonlu şekilde ekliyoruz sabah 9- 13 arası 3 hesap 15-19 arası 4 hesap 19-23.59 arası kalan hesapları saniyesi 10-23 olacak şekilde ayarlıyoruz ve bırakıyoruz hesaba gelecek olan istekler güzel slogan ile günlük en kötü sloganın sonuna @x sayfanızı etiketlemeyi unutmayınız 250-1500arası düzenli şekilde çalışmalısınız ana hesabınızı yoruma bırakacaksanız bile lütfen verim açısından 19.00-24.00 arası verim alacağınız en iyi saat olduğundan

ötürü unutmayın bir başka tavsiyem ise lütfen saçma sapan sayfaları takip etmeyin.
instafly uygulaması bilgisayar gerektiriyor bilgisayarınız yok ise sanal sunucu ile kurabilirsiniz
eğitimin bu noktasına gelen arkadaşlar sabır edin birazcık her şey güzel olacak milyonluk sayfalarda editörlük yüz binlik sayfalarda ise adminlik yaptım sabredin lütfen 1 ayda en ufak çabanız ile bile 5.000 kasmanız mümkün bu gelen üyeler organik sayfanızın kemik kitlesini oluşturacaktır. instafly uygulamasını güvenlik ve taktik o uygulama ve manuel e uygun olmasından ötürü instaflyı tavsiye ediyorum hesabınız kapanma ihtimali yok denilecek kadar azdır
Etkileyici profil resmi, Güzel slogan ve fotoğraflar kaliteli özgün olursa sizi kimse tutamayacaktır.
Saygılarımla... olumlu ticaret puanlarınızı bekliyorum.
 

Son mesajlar

Üst