Instagram Sayfa Büyütme

Bu konuyu okuyanlar

RegoslaX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce kurduğum Instagram sayfama birkaç gündür edit atmaya başladım.Bu sayfayı nasıl büyüyeceğime dair bir fikrim yok.Önriler verirseniz sevinirim.
Konusu:Edit sayfası (Vuruş editleri,sad edit vb.)
Para yatıramam şuanlık
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Yan hesap açıp edit sayfalarını takip edip yorum atan beğenen insanlara özelden sayfanı gönder.Reklam yapmadan kitle edinmenin en büyük yoludur.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce kurduğum Instagram sayfama birkaç gündür edit atmaya başladım.Bu sayfayı nasıl büyüyeceğime dair bir fikrim yok.Önriler verirseniz sevinirim.
Konusu:Edit sayfası (Vuruş editleri,sad edit vb.)
Para yatıramam şuanlık
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yan hesap açıp edit sayfalarını takip edip yorum atan beğenen insanlara özelden sayfanı gönder.Reklam yapmadan kitle edinmenin en büyük yoludur.
Bunu da yapın

RegoslaX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sağolun önerileriniz için deniycem.

mehmetozdemirxq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, kişisel blog sitemde bu konu hakkında oldukça detaylı ve kapsamlı bir içerik hazırladım. İsterseniz aşağıda ki linkten faydalanabilirsiniz. Çoğu sosyal medya uzmanı da bu içeriğimdeki plan üzerinden danışmanlık veriyor.

karavanlagez.11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu iyi bir taktik olabilir. Bir de çok yüksek takipçisi olmayan sayfaları hikayende etiketleyip seni paylaşmasını sağlayabilirsin. Ama etiketlerken etiketi görünmemesini sağlarsan daha profesyonel olur. Bunun için etiketin rengini değiştirebilirsin mesela ya da tutup aşağıya atabilirsin.