Yardım İnstagram satış sayfası için bot hesap +/- yönleri ve tavsiyeler

Bu konuyu okuyanlar

cemilb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnstagram satış sayfasının takipçi sayısı düşük. Daha çok insanların ilgisini çekmek için sayfaya bot hesap atmanın ne gibi artı ve eksi yönleri olur.
Sayfa kapanması vs gibi sıkıntılar olur mu?
Ayriyeten bu işi yapmakta sıkıntı yoksa yapabileceğim bir internet sitesi vs var mı.
Fake bot değil de gerçek takipçi gibi bot hesapları yapmak daha mı mantıklı olur?

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Merhaba, bot atmayı kesinlikle önermiyorum. Özellikle ticari bir hesap için sorun daha da büyüyor. Sebeplerine gelecek olursak satış yaptığınız sayfada bot takipçi olduğu tespit edilirse sayfa kesinlikle kapatılır geri dönüşü olamayacak bir vaziyette. Bunu bildiğinizi düşünüyorum. Bot atma amacınızın sadece takipçi artırarak insanların önüne çıkmak olduğunu da biliyorum. Lâkin bu çok tehlikeli. Bot takipçiler (direkt göze batarlar) ticari sayfanızın gönderilerinin hiç keşfete çıkmamasına da sebep olur. Yani o sayfada yaptığınız gönderi 3 kişiden 2'sinin karşısına çıkıyorsa bu sayı 3 kişiden 1'inin karşısına çıkmasına neden olacaktır. Ayrıca bot takipçiye para vermek yerine üstüne biraz daha miktar koyarak kısmen ünlü kişilere, sayfalara veya google ads üzerinden ilgili olan kişilere reklam verebilirsiniz.