İnstagram hesabıma giremiyorum yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Bugün en son sabah girmiştim. Akşam üzeri bir instagrama gireyim dedim bana bulmaca gibi birşey verdi çözdüm telefonuma doğrulama kodu girdim ve şöyle bir uyarı çıktı:
Bilgilerini Verdiğin İçin Teşekkürler
Bilgilerini inceleyeceğiz ve onaylayabildiğimiz taktirde yaklaşık 24 saat içinde Yardım Merkezi'nde bir değerlendirme talep edebileceksin.
Bitti diyorum hesaptan çıkış yapıldı diyor. İtiraz formuda dolduramıyorum hesabına girmen lazım diyor senin yaptığından emin olmamız lazım diyor. Zaten hesaba girebilsem itiraz etmicem. Ne yapıcam bilen varsa lütfen yardımcı olsun
 

Kervankran

Üyecik
Şifre sıfırlama ile önce e postana iste olmazsa telefona, o da olmadı yakın arkadaşının adını falan gir. Hiçbiri olmazsa yeni hesap açıp bi bak resmin duruyor mu profilde çalınmış mı nedir diye.
 
Bot falan attıysan ondan kapanmış olabilir.
O zaman birisi aldı instagramdan dönüş beklemen lazım
Hayır bot atmadım. Tel ve orjinal hesabımdı. Maille iletişime geçtim. Kullanım haklarını ihlal ettiniz dediler. İhlal etmedim tek ve orjinal hesabımdı açılmasının bir yolu yok mu dedim. Doğrulama kodu verdiler kağıda yaz yüzünde gözüksün fotoğraf çek dediler yaptım ve gönderdim yanıt bekliyorum sizce açılır mı?
 

Son mesajlar

Üst