İnstagram hesabım BTS yüzünden silindi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
46
Dün bir mizah sayfasının attığı bir videoya yorum yaptım. Videoda tahminim 11 12 yaşlarında küçük bir kız çocuğu BTS adlı gruba hakaret eden kendisinden yaşça büyük bir çocuğa hakaret ediyordu. Videonun altına "abicim yapma böyle 4-5 tane koreli velet için kavga etmeye değmez" şeklinde mizahi bir yorum yazdım. Sonra bir fan sayfası hesabımı paylaşıp spamlattırmış. Ve hesabım topluluk kuralları ihlali gereği silindi. Ben hesabımı nasıl geri alabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Dün bir mizah sayfasının attığı bir videoya yorum yaptım. Videoda tahminim 11 12 yaşlarında küçük bir kız çocuğu BTS adlı gruba hakaret eden kendisinden yaşça büyük bir çocuğa hakaret ediyordu. Videonun altına "abicim yapma böyle 4-5 tane koreli velet için kavga etmeye değmez" şeklinde mizahi bir yorum yazdım. Sonra bir fan sayfası hesabımı paylaşıp spamlattırmış. Ve hesabım topluluk kuralları ihlali gereği silindi. Ben hesabımı nasıl geri alabilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.
1. Yöntem: Instagram yardım forumlarına yaşadığın durumu yazabilirsin. (%50 ihtimalle açabilirler çünkü kanıtın yok)

2. Yöntem:
İnstagramda ücret karşılığı kapanan hesapları açan kişiler var bunlarla iletişime geç.

NOT: Önce iş sonra para alan kişilerle yap.

(Bu nasıl olacak dersen önce işi yapıyorlar sonra senden ücreti alıyorlar 50 TL filan istersen böyle bir sayfa önerebilirim?)