Yardım Instagram gizlilik sözleşmesi uyarısının çıkmaması

Bu konuyu okuyanlar

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Takıntılı biriyim.Telefonu sıfırladım instagrami yükledim giriş yaparken karşıma gizlilik sözleşmesi çıktı.Kabul etmek için devam ete basın diyordu bastımve kabul ettim.Sorun yok ama sonrasında insagramı sildim birdaha yükledim karşıma çıkmadı bu demek oluyor ki kabul etmedim ikincide eğer sözleşmeyi kabul etmezsem sorun olur mu korkuyorum çok kaygılıyım

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
Bir sorun olmaz, instagramın dosyaları tam silinmemiştir vs. Cihaz zaten kabul etti olarak görünüyordur. Kabul etmese zaten girilmez, bir sorun yok.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Birincide kabul ettim sildikten sonra ikinci indirmede giriş yaparken gelmedi onu diyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sorun olmaz, instagramın dosyaları tam silinmemiştir vs. Cihaz zaten kabul etti olarak görünüyordur. Kabul etmese zaten girilmez, bir sorun yok.
Birincide kabul ettim sildikten sonra ikinci indirmede giriş yaparken gelmedi onu diyorum

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
Ben de zaten onu diyorum ?
Sormama sebebi zaten kabul edilmiş olması. Silsen de unutmamış işte bit yerde tutmuş onu. Onu daha önce hiç sormasa zaten çıkmama imkanı yok.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Ben de zaten onu diyorum ?
Sormama sebebi zaten kabul edilmiş olması. Silsen de unutmamış işte bit yerde tutmuş onu. Onu daha önce hiç sormasa zaten çıkmama imkanı yok.
Peki kral diyelim ki kabul etmedim ne olur kaygılıyım birincide diyelim kabul etmedim ne olur veya çıkmadı her ikisinde diyelim nolur

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
Kabul etmezsen direkt orada kalması lazım. Hiç öteye geçirmez yani.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Takıntılı biriyim.Telefonu sıfırladım instagrami yükledim giriş yaparken karşıma gizlilik sözleşmesi çıktı.Kabul etmek için devam ete basın diyordu bastımve kabul ettim.Sorun yok ama sonrasında insagramı sildim birdaha yükledim karşıma çıkmadı bu demek oluyor ki kabul etmedim ikincide eğer sözleşmeyi kabul etmezsem sorun olur mu korkuyorum çok kaygılıyım
Kabul etti olarak vsr sayılır. Önceden etmişsiniz çünkü. Edilmeseydi yine sorar ve orda kalırdı.

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
Son sorum bu hiç çıkmazsa öyle kullansam nolurdu sen olsan yaşasan ne hissederdin ikisinde de çıkmasa ne olur kaygılıyım ondan soruyorum
Daha önce kabul ettiğin için 1 kere, bir daha çıkmasına gerek kalmıyor.
Öyle kabul etmeden kullanamıyorsun zaten. Çıkmama diye bi ihtimal olmuyor yani.
Ben yaşasam iyi yapmışlar, 2. kez kabul et butonuna basmaya gerek kalmadı derim.

Zaten ilk seferde elbet çıkıyor. Ondan başka profilini açınca da kabul etmiş oluyorsun.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Son sorum bu hiç çıkmazsa öyle kullansam nolurdu sen olsan yaşasan ne hissederdin ikisinde de çıkmasa ne olur kaygılıyım ondan soruyorum
İllahaki bir kez çıkmıştırki artık çıkmıyor. Hiç çıkmama ihtimali yok. Kimsede öyle birşey olmaz.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Daha önce kabul ettiğin için 1 kere, bir daha çıkmasına gerek kalmıyor.
Öyle kabul etmeden kullanamıyorsun zaten. Çıkmama diye bi ihtimal olmuyor yani.
Ben yaşasam iyi yapmışlar, 2. kez kabul et butonuna basmaya gerek kalmadı derim.

Zaten ilk seferde elbet çıkıyor. Ondan başka profilini açınca da kabul etmiş oluyorsun.
İçimi biraz rahatlattı ama hala kaygılıyım bu kaygıyı nasıl yenerim

İllahaki bir kez çıkmıştırki artık çıkmıyor. Hiç çıkmama ihtimali yok. Kimsede öyle birşey olmaz.
İçimi biraz rahatlattı ama hala kaygıliyim nasıl yenecem bu kaygiyı

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
473
İçimi biraz rahatlattı ama hala kaygılıyım bu kaygıyı nasıl yenerim

Gidip yeni bir profil açma ekranına git. Orada bir yerde açma butonunun olduğu civarlarda geçer öyle bir şey. Ona bak rahatla.

İlla yeniden görmek istiyorsan 0 hiç kurulmamış bir telefonda rahatça görebilirsin.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Hocam sakin olun. Her kullanıcıya çıkıyor ve kabul etmez iseler kullanamıyorlar. 1kez kabul edince bir daha sormuyor.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Hocam sakin olun. Her kullanıcıya çıkıyor ve kabul etmez iseler kullanamıyorlar. 1kez kabul edince bir daha sormuyor.
Obsesif kompulsif bozukluk hastasıyım ondan bukadar takıntım hiç çıkmadı varsaydığımda korkuyorum mesela hiç çıkmadığını varsaymak korkutuyor.

Yani kısacası kabul etmemek benim ne zararıma sorun var mı onu soruyorum.

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Korkmayın. Öyle bir ihtimal yok. Çıkmasaydı şuan instagram kullanamazdınız. Sakinleşin?

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Korkmayın. Öyle bir ihtimal yok. Çıkmasaydı şuan instagram kullanamazdınız. Sakinleşin?
Son olarak cidden son instagram açısından yasal sorun olur mu kabul etmemek veya herhangi bir açıdan siz benim yerimde olsanız çıkmasaydı ne yapardınız bana rahatlatacak bir cümle lazım aslında...

Krbiik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kabul edin birşey olmaaaz korkmayın okadar herkez kabul ediyor

veya sözleşmeyi okuyun korkuyorsanız neler yazıyorsa ona göre rahatlayıp [KABUL ET] butonuna basarsınız .)

• İlginç
Reactions: Rei

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Kabul edin birşey olmaaaz korkmayın okadar herkez kabul ediyor

veya sözleşmeyi okuyun korkuyorsanız neler yazıyorsa ona göre rahatlayıp [KABUL ET] butonuna basarsınız .)
Sorun kabul etmek değil etmedim sorun orada etmedimmmmm...

Krbiik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teamviewer filan varsa özelden verebilirmisiniz yardımcı olurum

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Son olarak cidden son instagram açısından yasal sorun olur mu kabul etmemek
Hiç bir sey olmaz çünkü edilmiyor. Ayriyeten zaten ettiniz siz.

Arkadaş ondan bahsetmiyor. Konuyu okumadan cevap vermeyin.

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Sen telefonundan instagramı sildiğinde verilerini silmiş olmuyorsun sadece uygulamayı kaldırıyorsun ve önbelleği telefonda duruyor. O yüzden bir daha sormuyor. Ayrıca hesap bazlı gidiyor hesabını başka bi yerde girsen bile sormaz. Ve arkadaşların dediği gibi kabul etmemiş olsan giremezsin zaten.