İnstagram Fake Numara İle Nasıl Kayıt Olurum

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Merhaba arkadaşlar, anonim olmayı ve bulunamama benim için önemli bir şey her hangi bir durumda İnstagram'da sorun olursa gerçek numaram ifşa olsun istemiyorum, bu yüzden numara doğrulaması için fake numara üzerinden doğrulama yapmak istiyorum bunu nasıl yaparım?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Numara eklemek zorunda değilsin ki, temp-mail ile kayıt olabilirsin.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Telefon numaran ifşa olmasa ne olacak? Şikayet edilirsen, adresine kadar bulurlar seni.

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Telefon numaran ifşa olmasa ne olacak? Şikayet edilirsen, adresine kadar bulurlar seni.
Şikayet değil, yaptığım şeyler yüzünden anonim olmam gerekli. VPN kullandığım için İnstagram şüpheli görüyor ve numara zorunlu tutuyor.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Peki neden "fake" telefon numarası kullanmak istiyosun hiç boşuna ifşa mifşa deme dökül bakalım (!)

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Peki neden "fake" telefon numarası kullanmak istiyosun hiç boşuna ifşa mifşa deme dökül bakalım (!)
Mesela;

Bu "Özcan Borozan" isimli şahıs beni tehtid etti, şu an bunun bir çok bilgisini buldum, bunun hayatını karartabilirim, veya gözünü oyabilirim.

Bana erişen biri bunları bana uygulamamalı.

Anonim olmak her konuda önemlidir, sanalda gerçek ismimi bırak, gerçek ismimde olan harfleri içiren isimleri bile kullanmıyorum.

%100 Anonim olmak hayati önem taşır.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Mesela;

Bu "Özcan Borozan" isimli şahıs beni tehtid etti, şu an bunun bir çok bilgisini buldum, bunun hayatını karartabilirim, veya gözünü oyabilirim.

Bana erişen biri bunları bana uygulamamalı.

Anonim olmak her konuda önemlidir, sanalda gerçek ismimi bırak, gerçek ismimde olan harfleri içiren isimleri bile kullanmıyorum.

%100 Anonim olmak hayati önem taşır.
Şimdi herşey iyi hoşta eğer sen gerçek isimindeki hiçbir harfi kullanmıyorsan kullanmadığın harflerden isim soyisim bulabilir....
işte buda Sherlock Ananim !!

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Fake sms recieve yaz işte google amcaya çıkıyor tonla doğrulama sitesi. Ama eğer anonimiteye önem veriyorsan duckduckgo ile arat.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Şimdi herşey iyi hoşta eğer sen gerçek isimindeki hiçbir harfi kullanmıyorsan kullanmadığın harflerden isim soyisim bulabilir....
işte buda Sherlock Ananim !!
Dogru bu arada. II. Dunya Savasinda olmasi lazim, bir sifreleme makinesinin algoritmasi bu yolla cozulmustu.