Instagram Direct Mesajlarında Yenilik

Bu konuyu okuyanlar

Fragger

Dekan
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,544
Reaksiyon puanı
3,576
Puanları
113
Instagram Direct için web bağlantısı ve fotoğraf yönlendirme desteği

Instagram artık Direct özelliği ile gönderilen mesajlarda dış web bağlantılarına destek sunuyor. Ek olarak fotoğraf ve videolar, orijinal dikey ya da yatay görüntü oranı kırpılmadan gönderilebilecek. Bu anlamda Instagram’ın mesajlaşma anlamında öne çıkmak için önemli adımlar attığını söyleyebiliriz. Öte yandan umarız bu durum gelecekte FacebookMessenger gibi ayrı bir Instagram Direct uygulamasına dönüşmez.

instagram-direct-mesajlasma-sdn-02.jpg


Dış web bağlantılarında yapıştırdığınız URL’nin bir önizlemesi de sağlanıyor. Yeni fotoğraf ve video desteği ise görüntüyü aynen yakaladığınız biçimde karşı tarafa aktarmanız konusunda oldukça faydalı. Bu güncelleme ilk olarak iOS kullanıcıları için sunulmaya başlamışken,Android kullanıcılarının maalesef biraz daha beklemesi gerekecek. Bağlantı desteği için her iki platformda da Instagram 10.22 sürümünün gerektiğini belirtelim.

İlk olarak Nisan ayında duyurulan Instagram Direct’i kullanıcılar oldukça seviyor. En son geçtiğimiz ay açıklanan istatistiklere göre, Direct’in aylık aktif kullanıcı sayısı 375 milyon.

Instagram mesajlarında büyük yenilik! - ShiftDelete.Net
 

Storify.org

Öğrenci
Katılım
27 Mayıs 2017
Mesajlar
6
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Sayın moderatör, bu konuyu detaylı bir şekilde konusunu açtım, ve konumuz reklam bilmem ney denilip silindi, herhangi bir reklam veya farklı bir durum söz konusu değildi.
 

Son mesajlar

Üst