Instagram Boomerang olmuyor!

Bu konuyu okuyanlar

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazım Iphone 7 plus kendi uygulaması ile çektiğim fotoğraflar galeride üstüne basılı tutunca hareket ediyor sıkıntı instagramda olmuyor daha önceden sorunsuz şekilde oluyordu şimdi ınstagram’da hikayelerde seçip üstüne basılı tutunca Boomerang olmuyor aynı model başka telefonda baktım onda oluyor..

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Live photos açık olduğu için haraket ediyor. Onu kapatırsanız düzelecektir.

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok konu öyle değil hareket etmesinde sıkıntı yok instagramda Boomerang olmuyor üstüne basılı tutunca.

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şundan bahsediyorum live photos zaten galeriye özgü birşey ben ınstagram hikayelerde live photos çekilmiş fotoğrafı Boomerang yapmaktan bahsediyorum hikayelede seçince üstüne basılı tutuyordum oluyordu.Daha önceden sıkıntısız şekilde oluyordu aynı model arkadaşımın telefonunda oluyor.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Ben şundan bahsediyorum live photos zaten galeriye özgü birşey ben ınstagram hikayelerde live photos çekilmiş fotoğrafı Boomerang yapmaktan bahsediyorum hikayelede seçince üstüne basılı tutuyordum oluyordu.Daha önceden sıkıntısız şekilde oluyordu aynı model arkadaşımın telefonunda oluyor.
İnstagram beta kullanıcısı olup iptal ettiyseniz bazı özellikler sonradan geri gelir.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Onu nasıl yapıyoruz?
Benim yazdığıma böyle bir soru nasıl geldi anlamadım ? beta kullanıcısı olduysan ayrılıp, sonrasında uygulamayı cihazından kaldırarak yeniden yükleyip beklemesin, olmadıysan sorun bundan kaynaklı değildir zaten.

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok ben beta kullanıcısı nasıl olur onuda bilmiyorum ? beta kullanıcı olduğumu nasıl anlarım

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Instagram kamerasını açıp oradan boomerangı seçerek yapıyorsunuz değil mi? Benim bildiğim bu şekilde oluyor. Önceden çekilmiş bir fotoğraf boomerang olmaz heralde.

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok şimdi ıphone’larda live foto varya onu ınstagram kamerasına girim ıphone ile çektiğim live fotoğrafı seçip üstüne basılı tutuca Boomerang a dönüştürüyor bende daha olmuyor. Sonradan ne kadar olduysa daha yapamıyorum aynı model arkadaşımın telefonunda oluyor..

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonuda sıfırlamak istemiyorum bakalım nasıl olacak.

gizemözkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cihazım Iphone 7 plus kendi uygulaması ile çektiğim fotoğraflar galeride üstüne basılı tutunca hareket ediyor sıkıntı instagramda olmuyor daha önceden sorunsuz şekilde oluyordu şimdi ınstagram’da hikayelerde seçip üstüne basılı tutunca Boomerang olmuyor aynı model başka telefonda baktım onda oluyor..
Bir çözüm bulabildin mi çok üzgünüm bu konuda

batuhanturhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Instagramımı güncelliyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim sonunda düzeltmişler.