İnsert boot disc and any key hatası

Bu konuyu okuyanlar

GaziTaşlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sorunum şu ki,
Biçimlendiremediğim korumalı bir hafıza kartım vardı. Bilgisayara boot repare programını indirdim flaşa yazdırdım. Bilgisayarı flash bellekten boot ettim. Program aracılığıyla (az önce dediğim boot repare programıyla)hafıza kartına format attım ama bilgisayarı tekrar Hard disc ten çalıştırınca bu hatayı verdi:
Videodaki adamın yönlendirdiğiyle aynı adımı izledim ve maalesef videodaki hatanın da Tıpa tıp aynısını aldım. Şöyle ki, Hard Disc’te hiçbir problem yok verileri olduğu yerde duruyor fakat bilgisayar Hard Disc’i görmüyor.Boot repare’dan da baktım hiçbir işletim sistemi bulunamadı diyor. Sonuç olarak, bu problemi formatsız halletme imkanım var mı?

GaziTaşlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tabi ki baktım Hard Disc görünüyor, sorun işletim sistemini görmüyor olması

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
başka pc ye harddiski tak onda çalışıyor mu?

GaziTaşlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İşte bu da ayrı sorun :) çünkü tek bilgisayarım var, komşunun da vereceğini zannetmiyorum ?‍♂️

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Hahahah. Corona bitti şimdi tamirciler açık bugün yoğun dıyorsan yarın bi baktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşte bu da ayrı sorun :) çünkü tek bilgisayarım var, komşunun da vereceğini zannetmiyorum ?‍♂️
Benim 2 pc var biri celeron biri pentium bi fark yok valllaha 2si bir pc etmez

GaziTaşlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hahahah. Corona bitti şimdi tamirciler açık bugün yoğun dıyorsan yarın bi baktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim 2 pc var biri celeron biri pentium bi fark yok valllaha 2si bir pc etmez
Aynen baktırmak lazım, adam format derse yapacak bişey yok, eve gider kendim de atarım formatı :)