İnsanların Hangi Konuya Rağbet Gösterdiklerinden Anlaşılanlar

Bu konuyu okuyanlar

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Forumu yazmaktan çok uzaktan takip ediyorum. İnsanların neye ilgi duyduklarından hangi karakter yapısında olduklarını az çok anlıyorum ve bu anlaşılıyor. Mesela bir üye var ki sabahtan akşama kadar siyaset bölümünde siyaset yapıyor. Bir başka üye var ki teknoloji ile ilgili haberlerle ilgilenip o yönde mesajlar atıyor. Herkes işine gelen konulara uğruyor. İşine gelmeyeni görmezden geliyor. Ben bi konu hakkında bilgim varsa saklamam konu sahibiyle paylaşırım. Bilgim yoksa da konu sahibine bilgiyi nereden alacağı noktasında ona yol göstermeye çalışırım. Ama bir elin parmaklarının uzunluğu nasıl bir değilse insanlarda bir değil. Zaten reel hayatta da karşılaşıyorum. Bencil insandan bol ne var? Bu arada bilgi paylaşımı noktasında insanlara gerçekten yardım etmek isteyenler ile başka hesap güden insanlarda birbiri ile ayrılıyor. Adamın biri soru sormuş. Orda bile tartışma dönmüş. Niyet temiz olmazsa tabii bu durumlar yaşanır. O yüzden herkes karşısında ki insanı kötülemekten çok kendini sorgulasın. Ben ne yapıyorum demesi yeterli. Sadece sorgulama istiyorum başka bir şey değil. Kendini sorgulamayan insan başkasına karşı anlayışlı olamaz. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda fikrinizi belirtebilirsiniz. İyi forumlar cümleten

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Bir konu içinde Kimseyle Tartışmaya girmeye değmez bence. Yol ver gitsin yap. Olmadı kendisi delirecek en sonunda Uçak biletleri hazır olucak. :D eheheh

Konuların çoğuna yazmam ama arada eğlenceli mesajlar görünce kendimi tutamıyorum nedense.

Son mesajlar