İnsanları ölüme götüren saç modası

Bu konuyu okuyanlar

ARAP65

Asistan
1970′lerde saçları dimdik, kalıp gibi yukarıya doğru yaptırmak moda olmuş. Herkes saçlarını öyle yaptırıp, saçlarını birkaç hafta yıkamıyorlarmış. Bir liseli kız okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını öyle yukarı doğru yaptırmış… Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş.
Okuldaki yarışmayı kazanınca saçlarını birkaç hafta yıkamamış. E havasını atıcak ya kafasına bir torba geçirip, öyle giriyormuş banyoya.

Birgün okulda sınav olurken kız aniden bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar fakat maalesef kurtaramamışlar kızı. Ölüm nedenini anlamak için otopsi yapmak istemişler.

Otopsi için kızın saçını aralayınca, hastaneyi örümcekler basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek kafasına yumurtlamış ve o örümcekler sonaki günlerde kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika’da saçları o şekilde yaptırmak yasaklanmış... %(
 

7.43

Dekan
İlk mesajda da konu hortlatılmaz ki. :)
Örümcekler kafa derisini kemirip beynine girmişler. :D
Deriden sonraki kafatası kemiğini ne yapmışlar? Onu da kemirmemişlerdir herhalde. :)
 

ExCeLLeNT

Dekan
Tövbe tövbe korkmaya başladım he bak ben böyle karafatmalar görünce falan aklıma böyle şeyler gelir he yapmayın etmeyin acıyın bana.
 

Benzer konular

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst