İnsanlar Nasıl Bedava Doge Coin Kazanıyorlar [Videolu Anlatım]

Bu konuyu okuyanlar

rosexyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumu reklam amaçlı kullanmak yasaktır.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Kimse hayrına bir mendil vermez adama. Sende Bedava dogecoin diyorsun.

Böyle videolarla kanala abone toplayabilirsin ama onlardan da bir hayır gelmez adama.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
İlk mesajında reklam yapmanı tavsiye etmem açıkcası. Deve boynuz ararken kulaktan olmuş misali abone toplayım derken spam'a düşebilirsin.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kimse babasının hayrına bırak DogeCoin'i, günahını vermez. Ve ilk mesajdan reklam yapanlar grubuna hoşgeldiniz :)

rosexyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kimse babasının hayrına bırak DogeCoin'i, günahını vermez. Ve ilk mesajdan reklam yapanlar grubuna hoşgeldiniz :)
katılıyorum hayrına verilmiyor aslında faucet mantığı bir tarafta reklam verenler diğer tarafta kullanıcılar, kullanıcılar reklam verenlerin reklamlarını izleyip site sahibine para kazandırır site sahibi de kullanıcıya bunun bir miktarını verir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk mesajında reklam yapmanı tavsiye etmem açıkcası. Deve boynuz ararken kulaktan olmuş misali abone toplayım derken spam'a düşebilirsin.
hocam açtığım konu bu forum başlığıyla örtüşmüyor mu sonuçta kripto para :D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
katılıyorum hayrına verilmiyor aslında faucet mantığı bir tarafta reklam verenler diğer tarafta kullanıcılar, kullanıcılar reklam verenlerin reklamlarını izleyip site sahibine para kazandırır site sahibi de kullanıcıya bunun bir miktarını verir
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam açtığım konu bu forum başlığıyla örtüşmüyor mu sonuçta kripto para :D
Burda kural şu şekil işliyor.Youtube bölümünde kanalın ile ilgili bir konu açarsın buradaki gibi konu üzerine değilde kanal tanıtımı şeklinde daha sonra forumda bundan sonra yapacağın kanalına ait bütün videolarını bu konu üzerinde paylaşımını yaparsın. Tek konu üzerinden haftada bir video olacak şekilde yani.

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Burda kural şu şekil işliyor.Youtube bölümünde kanalın ile ilgili bir konu açarsın buradaki gibi konu üzerine değilde kanal tanıtımı şeklinde daha sonra forumda bundan sonra yapacağın kanalına ait bütün videolarını bu konu üzerinde paylaşımını yaparsın. Tek konu üzerinden haftada bir video olacak şekilde yani.
Ben de android overclock üzerine bir video çekip burada paylaşacaktım ama ilk önce tanıtım mı lazım?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ben de android overclock üzerine bir video çekip burada paylaşacaktım ama ilk önce tanıtım mı lazım?
29. Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.