İninala 1 yıldır para yüklemiyorum yükleyince para keser mi?

Bu konuyu okuyanlar

EnesPolatdemir

Öğrenci
Başlıktan da gördüğünüz gibi ininal kartıma 1 yıldır para atmıyorum 0 bakiye çünkü ihtiyacım olmuyordu şimdi bir oyun alacağım eğer para atarsam parayı keser mi aylık 2 tl kullanım ücreti 12*2=24 tl ben 24 tl vermek istemiyorum açıkçası boş yere çok da kullanmadığım için param da oyuna tam yetiyor lütfen aydınlatın teşekkürler

MMTKR

Doçent
hayır o kadar kesim olmaz yükledin diyelim parayaı hemen alışverin yapmadın diğer aya geçerken hesapta o sadece o ayın kullanım ücretini keser dediğiniz gibi olsaydı ön ödemeli kartın bir mantığı olmazdı

özet hayır kesmez paraı atın harcayın içinde bırakmayın diğer aya geçişte 1 tl idi en son onu keser

kilicbaligi

Dekan
Emektar
... geçmiş aylara dair kullanım ücreti tahsil edilmez ve kart eksi bakiyeye düşmez
denilmiş.
Bakiyen 2 TL düşer.

IMG_20201123_181509.jpg

IMG_20201123_181645.jpg

Hocam yakın zamanda yükledim en net bilgiyi ben vereyim sana
Aylık kullanım ücreti 25inde kesiliyor. (Bir keresinde 17de kesti belli olmuyor) Ama diyelim sen 24ünde yükledin bu sefer geçen ayın parasını kesecek. Yani her halükarda yüklediğin an 2tl kesecek.
Onun haricinde başka bir ücreti yok.
Dosya ekledim inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201123-210043.png
    Screenshot_20201123-210043.png
    196.3 KB · Görüntüleme: 21

bilexsamet

Profesör
İçinde para olursa sadece o ayın parasını alıyor diye biliyorum. (4 yıl öncesine ait bilgi). Ama değiştiyse bilmiyorum.

tomugokhan

Öğrenci
Başlıktan da gördüğünüz gibi ininal kartıma 1 yıldır para atmıyorum 0 bakiye çünkü ihtiyacım olmuyordu şimdi bir oyun alacağım eğer para atarsam parayı keser mi aylık 2 tl kullanım ücreti 12*2=24 tl ben 24 tl vermek istemiyorum açıkçası boş yere çok da kullanmadığım için param da oyuna tam yetiyor lütfen aydınlatın teşekkürler
Şuan yatırırsan 2₺ keser bende var biliyorum beni dinle

SDN Son Haberler

Son mesajlar