İninal mı yoksa Papara mı?

Bu konuyu okuyanlar

¹SESİZLİK

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Hepsiburada gibi yerlerde satıldığı gibi, Carrefour, Teknosa, n11 gibi yerlerde de satılıyor. Bunlar gibi mağazalardan alacağınız kartlar LITE kart olacaktır. LITE kart özellikleri kısıtlıdır. Üstünde isminiz yazmaz ve imza atılmaz. Alırken 5TL ücret ödersiniz, kartı hesabınıza kaydettiğinizde 5TL hesabınıza iade edilir :) Paparanın kendi uygulaması üzerinden de kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Uygulamadan başvuracağınız kart BLACK kart olacaktır ve isminize özel hazırlanır, kurye kapıya getirdiğinde size sözleşme imzalatır. Bu sayede hesap sınırlarınız oldukça genişler. Bütün kartlar ücretsiz. Kullanım ücreti gibi saçmalıkları da yok :) Detaylı bilginin tümüne paparanın internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz:
Teşekkürler :D

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
hocam bende papara kullanmaya yeni başladım bu cashback özelliği nedir bilgi verebilir misiniz
Örneğin YouTube için yüzde 50 cashback var ise, siz 10 TL'ye YouTube Premium aldıysanız 5 TL'sini geri iade alıyorsunuz, yani 5 TL'ye Premium özelliğini satın almış oluyorsunuz.

Bilgilendirme: Ticaret yapamazsınız çünkü aylık olarak belli bir sınırı var.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Tosla ile Netflix, Spotify, Youtube gibi yabancı sitelere ödeme yaparsanız, aşırı saçma şekilde KMV (Kambiyo Muameleri Vergisi) kesiyor. Sırf bu yüzden tosla kullanmayı bıraktım. Saçmalıktan başka bir şey değil.
Ufak kesiyor beni rahatsız etmiyor Cashback kullanarak Netflix alıyorum her ay 25 tl fln ödüyorum bu sayede.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Sizi rahatsız etmemiş ne güzel. Ben tutarından ziyade niye boşuna kuruşlarımdan olayım ki dedim. Sonuçta aynı cashback uygulaması paparada da var.
Anlıyorum ancak benim yaşım şuan 13 :D papara kullanımım çok kısıtlanıyor. Ailemin güveni az Tosla Akbank ile anlaşmalı diyerek aldım. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizi rahatsız etmemiş ne güzel. Ben tutarından ziyade niye boşuna kuruşlarımdan olayım ki dedim. Sonuçta aynı cashback uygulaması paparada da var.
O uygulama 4-5 ay önce geldi sanırsam, ilk aldığımda yoktu.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Black card var bende sıkıntı çıkarmaz değil mi ? sözleşmeyi imzaladım başıma bir şey gelmez umarım.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Örneğin YouTube için yüzde 50 cashback var ise, siz 10 TL'ye YouTube Premium aldıysanız 5 TL'sini geri iade alıyorsunuz, yani 5 TL'ye Premium özelliğini satın almış oluyorsunuz.

Bilgilendirme: Ticaret yapamazsınız çünkü aylık olarak belli bir sınırı var.
spotifyda yüzde kaç veriyor

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
inanalin kestigi 2tl için milletin demedigi kalmadı yazık valla ben ininali yıllardır kullanıyorum daha pratik geliyor para yükleme konusunda

Son düzenleme:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
spotifyda yüzde kaç veriyor
Yüzde 50 ama zaten deneme ile birlikte Spotify'ı her ay ücretsiz alabiliyorsunuz, sürekli aynı hesapta bedava kullanmak için ise aile üyeliği alıp, kendi istediğiniz hesapta kullanabilirsiniz. Ben bu yöntemi bayadır bedava Spotify kullanıyorum.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
acaba bende papara mı geçsem? iban olmadığı için sıkıntılı ama iban gerekirse ininal kullanırım iyi olur bi ara alabilirim

Son mesajlar