İninal kart satın alma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
OMWqkP.jpg

arkadaşlar bu ekranda telefonuma kod(şifre) gelmiyor telefon numaram doğru giriş yapabiliyorum ancak bu ekranda mesaj gelmiyor nasıl düzeltebilirim

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Arada kod geç geliyor veya gelmiyor. Benim başıma 1 kere gelmişti. İptal edip 1 kere daha dene bi. Belki çözülür sorunun.

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arada kod geç geliyor veya gelmiyor. Benim başıma 1 kere gelmişti. İptal edip 1 kere daha dene bi. Belki çözülür sorunun.
bi çok kez denedim ancak hala olmuyor müşteri hizmetlerini aradım operatörünüz ile ilgili sorun var dediler türk telekomu aradığımda sadece fatura işlemleri var ne yapmalıyım

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
bi çok kez denedim ancak hala olmuyor müşteri hizmetlerini aradım operatörünüz ile ilgili sorun var dediler türk telekomu aradığımda sadece fatura işlemleri var ne yapmalıyım
3D Secure kullanmak için kartın 2-3 günlük olması gerekiyor felan diyor bazı arkadaşlar. Ondan da olabilir. Birdaha denedin mi sonradan? Eğer kart eskiyse G2A pay ile ödemeyi dene bir de. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadığım için nasıl çözüleceğini bilmiyorum. Kusura bakma bunları söylemek dışında daha fazla yardımcı olamayacağım sanırım.
Dipnot: Sorunun çözülürse buraya nasıl çözdüğünü yazarsan aynı sorunu yaşayan arkadaşlara faydan olur.

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3D Secure kullanmak için kartın 2-3 günlük olması gerekiyor felan diyor bazı arkadaşlar. Ondan da olabilir. Birdaha denedin mi sonradan? Eğer kart eskiyse G2A pay ile ödemeyi dene bir de. Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadığım için nasıl çözüleceğini bilmiyorum. Kusura bakma bunları söylemek dışında daha fazla yardımcı olamayacağım sanırım.
Dipnot: Sorunun çözülürse buraya nasıl çözdüğünü yazarsan aynı sorunu yaşayan arkadaşlara faydan olur.
kesinlikle sorun çözüldüğünde yazıcam buraya inşalah bir an önce çözülür yoksa ininalden nefret ettiricekler

pillibebek_

Profesör
Reaksiyon puanı
145
güvenilir bir site oldugundan emin misin ? ismi bana öyle gelmedi de

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ininal kart yeni satın aldıysan ilk 2 gün alışveriş yapamayabiliyorsun öyle bi hata vardı bende de ilk 2 gün hata felan verdi. Onun dışında mesela n11den alisveris yaparken 3d secure secenegi var ister kullanirsin ister kullanmazsin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-08-09-11-53-23.png
    Screenshot_2016-08-09-11-53-23.png
    421.5 KB · Görüntüleme: 839

yerge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
OMWqkP.jpg

arkadaşlar bu ekranda telefonuma kod(şifre) gelmiyor telefon numaram doğru giriş yapabiliyorum ancak bu ekranda mesaj gelmiyor nasıl düzeltebilirim

Yakın zamanda ininal kartının bağlı olduğu telefon numarasında operatör değişikliği yaptıysanız o yüzden gelmiyordur. İninal ile iletişime geçip düzeltebilirsiniz. Bende de öyle oluyordu mesaj attım bir kaç gün içinde operatör güncellemesi yaptılar.

FatihLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İlk 48 Saat Alışveriş Yapmanıza İzin Verilmemektedir.Detaylı Olarak İninal.com Sıkça Sorulan Soruları İncelemiş Olsaydınız Bunu Bilebilirdiniz.

emrewashere

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Kartınızı yeni aldıysanız yukardada söylenen gibi 48 saat bekleyin oda olmaz ise ininal müşteri hizmetleri ile irtibata geçin bence.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Eğer mobil hattınızla operatör değişikliği yaptıysanız onay smsleri gelmiyor olabilir.

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda ininal kartının bağlı olduğu telefon numarasında operatör değişikliği yaptıysanız o yüzden gelmiyordur. İninal ile iletişime geçip düzeltebilirsiniz. Bende de öyle oluyordu mesaj attım bir kaç gün içinde operatör güncellemesi yaptılar.
2 senedir Avea/Türk Telekom kullanıyorum kartı alalı 1 ay oldu 4.5 g de önceden kartı almadan geçmiştim

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk 48 Saat Alışveriş Yapmanıza İzin Verilmemektedir.Detaylı Olarak İninal.com Sıkça Sorulan Soruları İncelemiş Olsaydınız Bunu Bilebilirdiniz.
48 saat geçse anlarım kartı alalı 1 ay para yükleyeli 4 gün oldu

FatihLC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yunus Emre İninial Kart Müşteri Hizmetlerini Ara.Bir Sonuç Alamazsan ING Banka Git.

Yunus-emre99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün ing banka gidicem ininalden hiç Bi cevap gelmedi