İninal iban

Bu konuyu okuyanlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Merhaba sorum inanalda iban numarası varmı ? Şuanda sadece papara black card kullanıyorum ama payoneer için iban gerekli ve papara cardın ibanı yok şunda ziraat ,işbank vs. alamam o yüzden aklıma ininal card geldi.Birde normal ininal kart ve ininal çipli temazsız kart arasında ne fark var ikisindede iban varmı?(Bildiğim kadarıyla ininal carddan nakit para çekilmiyor işlem olursa payoneerden ininala para aktarıcam ininaldan'da papara black carda öyle nakit olarak para çekmeyi düşünündüm işe yararmı?

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Merhaba sorum inanalda iban numarası varmı ? Şuanda sadece papara black card kullanıyorum ama payoneer için iban gerekli ve papara cardın ibanı yok şunda ziraat ,işbank vs. alamam o yüzden aklıma ininal card geldi.Birde normal ininal kart ve ininal çipli temazsız kart arasında ne fark var ikisindede iban varmı?(Bildiğim kadarıyla ininal carddan nakit para çekilmiyor işlem olursa payoneerden ininala para aktarıcam ininaldan'da papara black carda öyle nakit olarak para çekmeyi düşünündüm işe yararmı?
Inanilin IBAN'ı yoktur.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
İninal kartlarda barkod numarası var, barkod ile para aktarımı yapılabiliyor. Yenilenen ininal kartlarda ATM'den para çekme özelliği geldi.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar EtiJhin,

İninal Ön Ödemeli Kart,
sistemi içerisinde herhangi bir IBAN adresi yer almıyor. Sadece kendi kullanıcıları arasında aktarım yapabileceği bir barkod kodu bulunuyor. Onun haricinde üzerinde çip barındıran kartlarda temassız özelliği ve çekme özelliği yer alıyor.

Teşekkürler, İyi Forumlar

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
İnsanların emeğine saygı duyuyordur belki.
25 tl'lik hesapların illegal ve çalıntı olduğunu insanların haklarının parayla satıldığını ve aldığın hesabın güvenli olmadığını site yöneticileri istedikleri zaman geri alabileceklerini inşallah biliyorsundur.Ve bu emek değil emek hırsızlığı.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
25 tl'lik hesapların illegal ve çalıntı olduğunu insanların haklarının parayla satıldığını ve aldığın hesabın güvenli olmadığını site yöneticileri istedikleri zaman geri alabileceklerini inşallah biliyorsundur.Ve bu emek değil emek hırsızlığı.
25₺ hesap al demedim? Git Microsoft Store gibi yerlerden al. Bu arada sitede korsana destek yasak. Uyarayım.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Bedava korsan premium varken niye para verdin xd .
Yok Ya Zaten Korsan Oynuyorum Bi Tane Sunucuda VIP Aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Usta Minecraft Mobilde 25 TL + Sunucuda VIP Falan Aldığımı Söyledim.

kaan27kk

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
ininalın barkodu var bence innialı sana tavsiye ederim e pin fiyatları bence mantıklı
benim sana tavsiyem ininal

Son mesajlar