İngilizceyi sıfırdan kolayca öğrenmek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

LightBoy509

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Merhabalar, ben İngilizceyi sıfırdan öğrenmek istiyorum da nereden kolayca öğrenebilirim? Çok fazla detay koymadım kusura bakmayın. :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İngiltere'ye gidip en az bir sene orada yaşayarak, rahatlıkla öğrenebilirsin.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
hocam şimdi ingilizcenin %90 nı kelime ezberlemek sen hep kelime ezberle ardından dualingo gibi uygulamalardan öğrenirsin unutma sen kelime ezberle ardından ise dualingo bibi uygulamalardan öğrenirsin

LightBoy509

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
hocam şimdi ingilizcenin %90 nı kelime ezberlemek sen hep kelime ezberle ardından dualingo gibi uygulamalardan öğrenirsin unutma sen kelime ezberle ardından ise dualingo bibi uygulamalardan öğrenirsin
En çok kullanılan İngilizce kelimelerini nereden bulabilirim?

BloggerWriter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hayatta hiçbir şeyi , İngilizce öğrenmekte dahil, kolay öğrenemeyiz. Öğrenmek için emek ve zaman harcamalıyız. Aksi takdirde kolay yollar ararken bir bakmışsın zaman geçmiş hiçbir şey elde edilmemiş. İşin bir ucundan başla internette bir çok kaynak bulabilirsin örneğin youtubeden bir çok sıfırdan ileri seviye ücretsiz İngilizce eğitimi bulabilirsin bunlardan birini seç. Önemli olan az da olsa düzenli devam etmen. Ardından gelişimi kendinde göreceksin. Belli bir seviye İngilizceye sahip olduktan sonra İngilizce dersini ingilizce dilinde anlatan hocalardan dersi dinleyerek kendini dahada geliştirebilirsin. Kolay gelsin...

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İyi bir öğretmenin olması lazım. Kitaplardan hem okuma hem yazma hem dinleme aktiviteleri yapman lazım.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
türkiyede veya ing konuşmayan ülkede zor git abd ye 6 ay uber yap hem masraflarını çıkarırsın hem güzelce öğrenirsin

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Merhabalar, ben İngilizceyi sıfırdan öğrenmek istiyorum da nereden kolayca öğrenebilirim? Çok fazla detay koymadım kusura bakmayın. :)
günde 2 ingilizce kelime öğren ve öğrendiğin kelimeleri sürekli tekrarla her izlediğin dizi ve filmi altyazılı izle(lotr hariç) en önemlisi her gün ezberliyceğin kelimeler ve sürekli hayatında kullanmak ve ingilizce şarkılar dinlemek sonra ders falşan alırsın zaten

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
türkiyede veya ing konuşmayan ülkede zor git abd ye 6 ay uber yap hem masraflarını çıkarırsın hem güzelce öğrenirsin
öğrenilir imkansız değil böyle diyipte insanların isteğini kırmayın lütfen
ayrıca bu konuya girdikten sonra cambly ve lingusta metodu reklamı çıktı bu google algoritması çok iyi