İngilizce Kursu Arıyorum. İstanbul İngilizce Kursu İçin Tavsiyesi Olan?

Bu konuyu okuyanlar

turuncuporti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlarım arada bir tecrübe paylaşımı için yazıyorlar o yüzden yazmak istedim.akademik batı dillerinde genel ingilizce kursu aldım ve çok memnun kaldım. ancak ielts programlarını bilip bilmediğimi soran çok fazla kişi ulaştı. yazmak istedim bugün aradım ve görüştüm. ielts skoru olan revizelerini takip eden hocalarla çalışıyorlarmış. genel ingilizce de bu kadar kaiteli eğitim vere kurumun ielts içinde iyi olacağını düşünüyorum. yinede gidip bir görüşmek hatta derse misafir olmakta fayda görüyorum.
olayı tamamen sanal boyuta geçirip dersleri bu zor zamanlarda ingilizce uzem kanalına geçirdiler. speaking dersleride dahil tüm dersler online verilioyr. aynı sınıfta olduğu gibi hocaya soru sormak anlık cevap amak dahi mümkün. gerçekten eğitime yeniliçi hareketleri olması beni çok mutlu ediyor

rizelican53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar bende bi yorum yazmak isterim oğlumla ilgili bütün forum sitelerini gezdikten sonra yolum Im Global Language Center la kesişti gerçekten bu zamana kadar sınıf bazında olan kurslara boşuna para verdiğimi düşündüm birebir eğitim konusunda çok başarılı bi kurs hatta bu korona zamanı online olarak eğitime devam ettiler şiddetle tavisye ederim

morkalem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yetişkinlere özgü eğitim içeriğiyle dikkatimi çekmişti ve kayıt yaptırmıştım. Şuan ise yüksek lisansımı pandemi sonrası yurt dışında tamamlamak için yine akademik batı dillerinde ielts eğitimi alıyorum. her şey için teşekkürler

tekel2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doktora tezimi yazarken akademik makalelerde olan kelime bilgimin günlük konuşma dilime ve genel kültürüme yeterli olmadığını fark ettim. chicago'da katılacağım bir konferansta her anlamda kendime yetmek istedim. akademik batı dillerinin seviye tespit sınavına online olarak katılıp farklı eğitim sistemlerinde akademik 2 sömestrına katılabileceğimi öğrendim. sadece kelime öğrenirim diye gittiğim bu kursta genel kültür olarakta çok şey kazandım. zeka düzeyi arttıkça dil becerisinin arttığına inansam da bu kurs bana gösterdi ki dil öğrenmek çok farklı bir şey :)

eceerdogann34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende hazırlık atlama konusunda kurum araştırmalarım sonucu yolum Im Global Language Center la kesişti birebir eğitim seklinde gayet verimli bir eğitim aldım tavsiye ederim

acerbal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Ben Cerrahpaşa Tıp Fak. mezunlarındanım. Şuan Bursa'da görevimi icra ediyorum. Oldukça şaşırdığım çok taze bir durumu paylaşmak istedim. Uzun süredir aklımda olan şey İngiltere'de uzmanlık yapmaktı ancak bunu gerçekleştirebilmek için gerekli olan ilk adımı atma fırsatım yeni oldu. Aslına bakarsanız ilk adım olan yabancı dil noktasında oldukça iyiyim, alanımla ilgili makaleleri rahatlıkla okuyabiliyor, yabancı meslektaşlarımla akıcı bir şekilde iletişim kurabiliyorum. Fakat IELTS noktasında sebebini anlamadığım bir şekilde istediğim skora bir türlü erişemedim ve bu skora sahip olamadığım için devamındaki sınavların hiçbirine girme hakkı kazanamadım. Açıkçası bu durumun sebebini öğrenmek, gerekli haritayı çizebilmek adına Bursa'daki birçok dil okulu ile görüşme sağladım. Buraya kadar her şey normal. Beni gerçekten şaşırtan kısım ise; Akademik Batı Dilleri Kurs Merkezi ile yaptığım görüşmeydi. Görüşmeye gittiğimde ben sadece İngiltere'de uzmanlık yapmak istediğimi ve bu yüzden IELTS skoruna ihtiyacım olduğunu belirttim ve devamında yetkilinin beni hayretler içinde bırakan bilgilendirmesini dinledim. Dolaştığım çoğu kursun IELTS ten bile haberi yokken, yetkilinin bana genel skorumun min. 7.5 olması gerektiğinin; olmadığı taktirde PLAB sınavlarına girme hakkı elde edemeyeceğimin (yüzümde sağlıkçı olmadığı halde PLAB sınavını bilen birini görmüş olmanın verdiği hayretle), hangi ülkenin kaç puan istediğinin, PLAB testi aşamaları ve detaylarının ve daha birsürü noktanın ayrıntısını vermesiyle aradığım yerin Akademik Batı Dilleri olduğunu anladım. Ertesi gün eğitim koordinatörü gözetiminde girdiğim seviye tespit sınavı sonucunda (salt grammar içeren 50 soruluk testlerle karıştırmayın, birebir IELTS denemesiydi) ders programım oluşturuldu ve kısmetse önümüzdeki hafta başlıyorum.
Velhasıl, içim rahat doğru yerde olduğuma eminim.

kaanonur35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akademik batı dillerini öneririm. hocalar çok dinamik işten çıkıp derse gidiyorum bazen çok yorgun oluyorum dikkatimi veremiyorum hocalar anında dikkatimi toparlıyor zor öğrenen birisiyim. hem sınıfta aldığım dersler hemde uzem online platformda kaçırdığım dersleri izleyip tekrar yapıyorum. 2 ayda çok iyi bir seviyeye geldim.

Son mesajlar