İngilizce geliştirme uygulaması önerisi

Bu konuyu okuyanlar

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
İzlediğim ingilizce dublaj türkçe altyazılı film ve diziler sayesinde kendi kendime eğitim almadan bir yere kadar ingilizcemi geliştirdim. Şu an derdimi anlatacak kadar konuşup anlayabiliyorum :) Bunu göze alarak ingilizcemi geliştirebileceğim, derdimi anlatmaktan, ingilizce kitap okuma seviyesine çıkabileceğim mümkünse ücretsiz android uygulama öneriniz varsa sevinirim :) Malum evdeyiz, sürüyle boş vaktimz var. En azından bir işe yarasın boş zamanımız.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

şimdi indirip baktım güzel bir uygulamaya benziyor teşekkür ederim:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kelime ezberlemek için.

özellikle kelime hazinesini geliştirmek için güzel bir uygulama. Ekranı her açtığında bir kelime gösteriyor Türkçe karşılığıyla birlikte. Çok teşekkür ederim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

araştırırken öneriler kısmında words of wonders uygulamasını da buldum. bu da eğlenceli görünüyor. Kelime bulmacası tarzında :)

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
İzlediğim ingilizce dublaj türkçe altyazılı film ve diziler sayesinde kendi kendime eğitim almadan bir yere kadar ingilizcemi geliştirdim. Şu an derdimi anlatacak kadar konuşup anlayabiliyorum :) Bunu göze alarak ingilizcemi geliştirebileceğim, derdimi anlatmaktan, ingilizce kitap okuma seviyesine çıkabileceğim mümkünse ücretsiz android uygulama öneriniz varsa sevinirim :) Malum evdeyiz, sürüyle boş vaktimz var. En azından bir işe yarasın boş zamanımız.
Android uygulama değil de Udemy'den kurs almanızı öneririm.
@BHA, Udemy ingilizce kursu hakkında daha fazla bilgi verebilir diye düşünüyorum.

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Android uygulama değil de Udemy'den kurs almanızı öneririm.
@BHA, Udemy ingilizce kursu hakkında daha fazla bilgi verebilir diye düşünüyorum.