İngilizce bilen arkadaşlar yardım lütfen

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aşağıdaki ingilizce metnin tercümesini yapabilirmisiniz. (google translate çarpık çevirdiği için ben bir şey anlamadım.)

Hi *******,

Thank you for your response, it is much appreciated.

Upon checking your account, the item MH1LVTXZFX has been refunded. In ten business days, a credit of 3.59 TRY should be posted to the credit card that appears on the receipt for that purchase.

Dear *****,

Welcome to iTunes Store Customer Support. This is Mamatha.

I understand that you have been charged twice for the application "My File Explorer Pro" and you would like to have this charges reversed. I know how eager you are to receive the refund and I am happy to help you.

*****, after reviewing the circumstances of your case, we determined that issuing you a refund for your duplicate purchase of "My File Explorer Pro" is an appropriate exception to the iTunesStore Terms and Conditions, which state that all sales are final. In seven to ten business days, a credit of 3.59 TRY should be posted to the credit card that appears on the receipt for that purchase.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yok mu tercüme edebilecek bir arkadaş lütfen

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
vay be koskoca forumda bir kişi çıkmazmı ingilizce bilen:rolleyes:

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
çat pat anlıyorum ama şunu söyliyeyim önemsenicek bir şey değil salla gıtsın

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Koskoca itunes 10 iş günü diyor ya hu. Mesai yok mu bunlarda... Gece vardiyasına kalsınlar. :p

Dephree

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum kısacası bahsettiği uygulamayı iki kere almışsın sanırım. Görevli arkadaş da sana laf dokundurmuş hafiften 2. ödemenizi geri almayı ne kadar istediğinizi biliyorum diye neyse that's not the point. 3.59 liran 7-10 gün içerisinde kartına iade edilecekmiş için rahat olsun.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=17798]engin_er[/MENTION] uygulamaya iki kere para vermişsiniz birini iade ediyolar. 10iş günü içinde kartınıza iade edilecekmiş.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bugün int.şb. baktım iade edilmiş ancak kartın kontrolü esnasında kesilen 1 TL. de iki kez kesilmiş ve halen provizyonda bekletiliyor, onunda iadesi olması gerekirdi.

teşekkür ederim tüm yardımcı olan arkadaşlara

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
mamatha güzel konuşmuş.. :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bugün int.şb. baktım iade edilmiş ancak kartın kontrolü esnasında kesilen 1 TL. de iki kez kesilmiş ve halen provizyonda bekletiliyor, onunda iadesi olması gerekirdi.

teşekkür ederim tüm yardımcı olan arkadaşlara

itunes kart kontrolü için 1 tl mi çekiyor?

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evet 1 tl kesiyor daha sonra iade ediyo.