Yardım İndirme hızım düşüyor

Bu konuyu okuyanlar

Windows 7 old

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merhaba arkadaşlar direk konuya gireyim, ben xaomi wifi pro sinyal güçlendirici ile komşunun wifisini çekiyorum internet bazen 14 mbs kadar çıkıyor ama genel olarak 5 mbs sosyal medyada gezerken hiç sorun çıkmıyor ama bir dosya,rar vb. indirdiğimde ilk saniyelerde saniyede 5mb indirirken 3 ,5 saniye sonra 400kb falan düşüyor ve sonra 600kb yukarı çıkmıyor 5 mb birşey bile iki saat bekletiyor deli olacam lütfen bilgisi olan yazsın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Merhaba arkadaşlar direk konuya gireyim, ben xaomi wifi pro sinyal güçlendirici ile komşunun wifisini çekiyorum internet bazen 14 mbs kadar çıkıyor ama genel olarak 5 mbs sosyal medyada gezerken hiç sorun çıkmıyor ama bir dosya,rar vb. indirdiğimde ilk saniyelerde saniyede 5mb indirirken 3 ,5 saniye sonra 400kb falan düşüyor ve sonra 600kb yukarı çıkmıyor 5 mb birşey bile iki saat bekletiyor deli olacam lütfen bilgisi olan yazsın.
Adamın haberi var mı?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
İnternet bağlatacak bütçen yoksa komşularınla iletişime geç, rica et olmazsa kazancını arttırmaya bak veya harcamalarındaki bir şeyleri kıs. Eğer çalışmıyorsan ailenle birlikte bir çözüm ara. Adresindeki servis sağlayıcılarını, fiyatlandırmaları vs araştır.
Zaten izinsiz bir şekilde başka birinin internetini kullanıyorsun, bir de bunu nasıl tamamen sömüreceğinin çözümünü arıyorsun. Düşün ki internet senin üzerine ve parasını da ödüyorsun ve bu durumda başka birinin senin para vererek aldığın hizmetten yararlanmasına izin verir miydin? Kendini bir de karşı tarafın yerine koy bakalım.