İndirdiğim Tüm Oyunlar Silindi (Steam)

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Steam oyunlarım silinmiş gözüküyor ama dosyaları kontrol ettiğimde yerlerinde duruyorlar 1-2 oyun değil tüm oyunlar silinmiş gözüküyor şuan Rainbow Six indirmeye çalışıyorum yeni bir steamapps dosyası kurup oyunların dosyalarını oraya attım çözülmüşe benziyor çünkü şuan Rainbowu indirmiyor sadece dosyaları kontrol ediyor ama sizce sorun neden çıkmış olabilir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca oyunlar C:\\Program Files\\Steam (x86)\\SteamApps\\Common bu konumda değildi

C:\SteamLibrary\steamapps\common bu konumdaydı önceki konum silinip buraya taşınmış gibiydi oyunlar duruyordu ve depolamamda bir eksilme veya artma bulunmuyordu.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,139
Steam oyunlarım silinmiş gözüküyor ama dosyaları kontrol ettiğimde yerlerinde duruyorlar 1-2 oyun değil tüm oyunlar silinmiş gözüküyor şuan Rainbow Six indirmeye çalışıyorum yeni bir steamapps dosyası kurup oyunların dosyalarını oraya attım çözülmüşe benziyor çünkü şuan Rainbowu indirmiyor sadece dosyaları kontrol ediyor ama sizce sorun neden çıkmış olabilir?

Ayrıca oyunlar C:\\Program Files\\Steam (x86)\\SteamApps\\Common bu konumda değildi

C:\SteamLibrary\steamapps\common bu konumdaydı önceki konum silinip buraya taşınmış gibiydi oyunlar duruyordu ve depolamamda bir eksilme veya artma bulunmuyordu.
Steam desteğe bildirsen daha iyi çözüme kavuşursun zannimce.

Burda her adam bir söz deyip kafanı karıştırır.

Reaksiyon puanı
10,560
Benimde uzun zamandır oyunlarım farklı klasörde. Yani farklı konumda olmasıyla alakası yok.

Bugün steamde bir halt var zaten. Ne oyuna bağlanıyor ne bir işlem yapılıyor. Şuan oyundan düşen arkadaş bağlanmaya çalıştığında hata alıyor. Bugün olan bir şeyse senin yerinde olsam steami sorumlu tutardım ?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Benimde uzun zamandır oyunlarım farklı klasörde. Yani farklı konumda olmasıyla alakası yok.

Bugün steamde bir halt var zaten. Ne oyuna bağlanıyor ne bir işlem yapılıyor. Şuan oyundan düşen arkadaş bağlanmaya çalıştığında hata alıyor. Bugün olan bir şeyse senin yerinde olsam steami sorumlu tutardım ?
Bu gün sabah yaşadım sadece :D diğer platformlarda sıkıntı yok umarım düzelir.

Oyunun dosya konumunu al ve steam kütüphanene ekle.
İşe yarıyor ama tüm oyunlarda bu sıkıntı var ve oyunu steam dışı tanımlıyor steam özellikleri kullanılmıyor mod falan.

Çözdüm sorunu ama sadece 2 oyunum gelmedi onlarıda çözmeye çalışıyorum cevaplar için sağolun :)

Son düzenleme:

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Bu gün sabah yaşadım sadece :D diğer platformlarda sıkıntı yok umarım düzelir.

İşe yarıyor ama tüm oyunlarda bu sıkıntı var ve oyunu steam dışı tanımlıyor steam özellikleri kullanılmıyor mod falan.

Çözdüm sorunu ama sadece 2 oyunum gelmedi onlarıda çözmeye çalışıyorum cevaplar için sağolun :)
Oyunu steam'e ekledikten sonra steam'den oyuna gir kısayoldan falan girme, sorunun çözülür.

CraYen

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Bir sikinti yok, Steam dosyaları bulamamış.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kardeşim farklı bir konuma yüklemiş olabilirsin.
Steam üzerinden, herhangi yüklü bir oyuna sağ tıkla ve dosya konuma bak.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Kardeşim farklı bir konuma yüklemiş olabilirsin.
Steam üzerinden, herhangi yüklü bir oyuna sağ tıkla ve dosya konuma bak.
Teşekkürler cevap için steam direk kendi kendine klasörleri parça parça ayırmış yeni klasör açıp oyunları oraya attım aynı sorunu yaşayanlar bunu deneyebilir.