inca ıkg-446 klavye bazı tuşlar çalışmıyor yardım

Bu konuyu okuyanlar

sadeceferit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ekran klavyesinden yazıyorum klavyedeki 2 W S X VE CAPSLOCK tuşları çalışmıyor ayrıca parantez açmak için shift + 9 yapmamız gerekiyor normalde 8 de ben bunu hepsiburada.comdan aldım iade veya değişim için bügün başvurdum ama sizede sorayım dedim bu tuşlar arada geliyor gidiyor yardımcı olabilcek var mı

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Alalı kaç gün oldu? Muhtemelen kabul ederler, hepsiburada.com en güvenilir sitedir. Ama maalesef ki Inca markası biraz sorunlu.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
ekran klavyesinden yazıyorum klavyedeki 2 W S X VE CAPSLOCK tuşları çalışmıyor ayrıca parantez açmak için shift + 9 yapmamız gerekiyor normalde 8 de ben bunu hepsiburada.comdan aldım iade veya değişim için bügün başvurdum ama sizede sorayım dedim bu tuşlar arada geliyor gidiyor yardımcı olabilcek var mı
Hemen iade edin muhtemelen klavye donanımı arızalı daha bilindik markalara bakım derim..

sadeceferit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hemen iade edin muhtemelen klavye donanımı arızalı daha bilindik markalara bakım derim..
onarım istedim çünkü klavye gerçekten rahat ama bir orum var kaç yeri aradım herkes bana 8 ile başlayan kargo no diyor bu kargo no nerden bulunur

---- Mesajlar birleştirildi ----

Alalı kaç gün oldu? Muhtemelen kabul ederler, hepsiburada.com en güvenilir sitedir. Ama maalesef ki Inca markası biraz sorunlu.
ya herkes 8 ile başlayan kargo no istiyor nerden bulabilirim

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sen kargoyla tekrar gönderme yaptıysan kargo firması sana bir kağıt vermiştir onun üzerinde yazar..