İnançlı polis

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
itiraf.com (cukulatacanavari, Kadın, 42, Avusturya)

Yıllar önce sabahın erken bir saatinde nasılsa kimse görmez diye kırmızı ışıkta geçip sola döndüm ve 50 metre ilerdeki kırmızı ışıkta beklerken trafik polisine yakalandım. Kırmızı ışıkta geçtiğimi söyleyip ehliyet ve ruhsatı istediğinde "Ama ışık sarıydı" itirazıma sert bir komutla "Yemin et!" dedi. Resmen kalakaldım, insan yalan yere yemin edemiyormuş. Yemin edemediğimi gören sevgili polis kahkayı basarak "Hadi yırttın, yalan yere yemin etseydin cezayı yazacaktım, bir daha dikkatli ol" dedi ve gitti. Bu olayın nerde olduğunu söylememe gerek yok değil mi? Memleketimin polisini bile özledim ben!

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
Buna benzer br olayda ben yasamıstım yolda yuruken adamın bırı tıp tıp bana bana baktı ne bakıyon brader het hut derken cektım kelebegı adamın atardamarına adam vefat ettı tam 100 metre kostum polıs gordu ne yaptın sen dedı yok abı hıc bırsey dedım... cok korktmustum asırı derece polıs bagırarak yemın et dedı edemedım vıcdanlı bırıymıssın dedı yalandan yere yemın etseydım sımdı senı merkeze goturecektım gerısını tahmin edersın dedı: Bu olaydan cok etkılenmıstım bırdaha cınayet işlemedım...Acaba o polıs aynı kısımıydı >X< o_O (&)

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzeldi ama cahilliğimi bağışlayın.Bazı yörumların sonuna +1 yazılıyo bu ne demektir.Ben merak ettim şimdi.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
efeefgan dedi ki:
Güzeldi ama cahilliğimi bağışlayın.Bazı yörumların sonuna +1 yazılıyo bu ne demektir.Ben merak ettim şimdi.
O yazacak bişey bulamadım ama mesaj sayım artsın o yüzden sallıyım bişeyler diyip o sallanan şeydir :D

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gökhan çok açıklayıcı bir cvp vermişsin.Ama aynısını bi önceki konuda sormuştum patrick daha farklı ve ılımlı yanıtlamış.Sen gerçekleri pat diye dökmüşsün ortaya.+1

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
efeefgan dedi ki:

+1 Kısaca "Yazdıklarına Bende Katılıyorum" demektir ;)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
efeefgan dedi ki:
Gökhan çok açıklayıcı bir cvp vermişsin.Ama aynısını bi önceki konuda sormuştum patrick daha farklı ve ılımlı yanıtlamış.Sen gerçekleri pat diye dökmüşsün ortaya.+1
Ben dolaylı yoldan anlatmam direk pat diye yüzüne vururum adamın :D

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TuningMert dedi ki:
efeefgan dedi ki:

+1 Kısaca "Yazdıklarına Bende Katılıyorum" demektir ;)

İşte patrick'te aynen öyle demişti.Çok kullanacağım bir şey değil ama bilmektede yarar var.Beni aydınlattığınız için hepinize teşekkür ederim.

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:

Zaten tokat gibi bir cevap olmuş.Yani ben aldım cevabımı

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:
O yazacak bişey bulamadım ama mesaj sayım artsın o yüzden sallıyım bişeyler diyip o sallanan şeydir :D

merak ettimde sen ne zaman üye oldun. sanırım çok eski değilsin ama mesaj sayın maşallah :)
sanırım sende çok kullandın bu +1, önüne gelen konuyu açmak heşeye cevap yazmak gibi :*

bence foruma "aynen katılıyorum" yazmakla +1 in hibçir farkı yok çünkü ikiside aynı anlama gelio..
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:

bende direk pat die yüzüne vururum :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:

:D :D :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
EzOhİsTaN dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:

merak ettimde sen ne zaman üye oldun. sanırım çok eski değilsin ama mesaj sayın maşallah :)
sanırım sende çok kullandın bu +1, önüne gelen konuyu açmak heşeye cevap yazmak gibi :*

bence foruma "aynen katılıyorum" yazmakla +1 in hibçir farkı yok çünkü ikiside aynı anlama gelio..
gokhans19 dedi ki:
efeefgan dedi ki:

bende direk pat die yüzüne vururum :D

Aç benim mesajlarımı incele bakalım.. :D

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yawwff çok afedersiniz konu çığrından çıktı galiba ben böyle olacağını düşünemedim bilseydim sormazdım.

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
evet arkadaşlar dagılın bakım konu ıtıraflar + olayı bıttı dagılın dagılın olay kapandı +1 nedemek baslıgı altın yenı bır forum sıtesı calışmalrı baslatan arkadaslar var bu konuyla ılgılı mesaj sayısı artırma eylemlılıgınızı orada yapabılırsınız B)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
tugbagaleri dedi ki:
evet arkadaşlar dagılın bakım konu ıtıraflar + olayı bıttı dagılın dagılın olay kapandı +1 nedemek baslıgı altın yenı bır forum sıtesı calışmalrı baslatan arkadaslar var bu konuyla ılgılı mesaj sayısı artırma eylemlılıgınızı orada yapabılırsınız B)
-1
bu da yeni moda olsun katılmıyorum hesabı :p :) :}

efeefgan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya gerçekten varya bilseydim bununla ilgili konu açardım.Bu kadar ilgi göreceğini hiç düşünmemiştim
(-1 bu da yeni moda olsun katılmıyorum hesabı ) Jojoba buda güzel fikir aslında buda bu sayfadaki son yorum olsun konu uzamasın.
Aslında çok mesaj (niye herkes mesaj sayısını arttırmaya çalışıyor) yazmanın ne faydası avantajı var diyecem ama sormaya korkuyorum.

ahmetweli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anlayışlı adama anlayışlı polis denk geliyor herhalde...>X<