İmparator da virüse yakalandı!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Galatasaray'ın efsanevi ismi Fatih Terim koronavirüsüne yakalandığını attığı tweetle açıklandı... :(

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
İnanılmaz üzgünüm. Nasıl bir bela bu böyle. Allah herkese şifa versin, hepimizden uzak tutsun. İnatla bu işi ciddiye almayanlara devletin sopasını gösterme vakti geldi de geçiyor bile.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Galatasary'lı değilim, ama gerçekten çok üzüldüm. Bu illet burnumuzun dibine kadar geldi. Allah hepimizi korusun.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Arkadaşlar sizi bilmem ama benim umudum azalıyor. Sanırım öylece bekleyeceğiz ve bizden birine bu virüs uğramazsa şanslıymışız diyeceğiz. Umarım öyle olmaz.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Arkadaşlar sizi bilmem ama benim umudum azalıyor. Sanırım öylece bekleyeceğiz ve bizden birine bu virüs uğramazsa şanslıymışız diyeceğiz. Umarım öyle olmaz.
Sokağa çıkma yasağı lazım, bu böyle olmayacak çünkü.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yardımcılarındada çıkmış hatta CNN Türk canlı yayınında 1 futbolcudada positif çıkmış dendi.
Yakın zamanda tüm Galatasaray yönetim kadrosu ilede toplantı yapmışlar galiba tüm yönetim kadrosu ve fulbolcularda çıkma ihtimali yüksek gibi...

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Ne yalan söyleyeyim benimde umudum azalmadı değil şahsen ben ve ailemdeki kişiler gerekmedikçe dışarı çıkmıyoruz çıkacak olursakta maske takıyoruz her ihtimale karşı sizlerde tedbir alın takdir Allahın...

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Çok geçmiş olsun kendisine. Galatasaray'da Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın test sonuçları negatif çıkmış, bu arada.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Ne yalan söyleyeyim benimde umudum azalmadı değil şahsen ben ve ailemdeki kişiler gerekmedikçe dışarı çıkmıyoruz çıkacak olursakta maske takıyoruz her ihtimale karşı sizlerde tedbir alın takdir Allahın...
Diğer ülkelerde azalma bizde artma var. İnşallah bu böyle devam etmez.

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338

Hocam biz annemle 12 gündür evdeyiz, çıkmıyoruz ama babam da 12 gündür şehir dışında il il gezerek çalışıyor. Yarın dönüş yapacak, Allah'ım korusun bir garantisi var mı şimdi? Devletimizin sokağa çıkma yasağı ilan edip özel sektöre destek verecek gücü yok mu? Eğer var ise neden bu insanların ve evlerindeki bizlerin sağlığı göz göre göre riske atılıyor? Virüse yakalananların bu işten kesin kurtulduğu bir ortam mı var? Hayır, yok. Kusura bakmayın bu göz göre göre bir nevi işi şansa bırakmaktır. Bu çok büyük bir bela, buna katılıyorum. Önüne tamamen geçebilen bir ülke yok, olmayacak. Devletimiz gereken önlemleri alsın, sonuna kadar yanındayız nankör değiliz ama bu böyle olmuyor. Dediğim gibi şans, kaptın kaptın Allah kurtarsın, kalan sağlar bizimdir mi diyeceğiz?

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,733
Dediğin gibi söylentiler var ama ne kadar doğru hatta doğrumu diye şüphelenmiyo değilim..
Ben de emin değilim, birisi de Kongo, Afrika oralar daha sıcak diye vaka sayısı daha azdır diyormuş. Ama ne derece doğru, ben de bilmiyorum.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Galatasaray'ın efsanevi ismi Fatih Terim koronavirüsüne yakalandığını attığı tweetle açıklandı... :(

Arkadaşlar son dakika gelişmesi: :(
20200323_233428.jpg