İmei Kayıtsız Telefon

Bu konuyu okuyanlar

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
İmei Kaydı Yaptırmadan Telefon kullanırsam ne olur veya 200 tl falan bir şeyler var mı d:

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Kayıt yaptırmadan,hat takıldıktan sonra 120 gün felan kullanma hakkın var sonra btk dan uyarı mesajından bir kaç gün sonra telefon kitleniyor tablet niyetine kullanırsın :) sağda solda imei atıyorlar 50-60 tl ye patlarsa getir yenisini atalım yazmış adamlar ilanlara :D bu şekilde kullanabilirsin ama güncellemeyi ota üstünden yapamıyacaksın ve cihazın rootlu olacak güvenlik zaafiyeti oluşturabilir,banka uygulamalarını kullanamayabilirsin.

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
anladım boşver ya o zaman :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Kayıt yaptırmadan,hat takıldıktan sonra 120 gün felan kullanma hakkın var sonra btk dan uyarı mesajından bir kaç gün sonra telefon kitleniyor tablet niyetine kullanırsın :) sağda solda imei atıyorlar 50-60 tl ye patlarsa getir yenisini atalım yazmış adamlar ilanlara :D bu şekilde kullanabilirsin ama güncellemeyi ota üstünden yapamıyacaksın ve cihazın rootlu olacak güvenlik zaafiyeti oluşturabilir,banka uygulamalarını kullanamayabilirsin.
Yanlış bilgi vermeyelim.Her cihaza imei repair işlemi olmaz hele hele Samsung'lara çok zor.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Yanlış bilgi vermeyelim.Her cihaza imei repair işlemi olmaz hele hele Samsung'lara çok zor.
dikkat etmemişim samsung olduğuna eyvallah,verdiğim bilgilerde yanlışlık yoktur imei atılma sürecinden ve çıkabilecek yan etkilerden bahsettim artık hangi telefana imei atıyorsa yazdıkları geçerlidir,her telefona atılamayacağına eyvallah benim aklım xiaomi de kaldı az önce yine böyle bir konu vardı.