Imagine Cup Yarışması Sonuçlandı

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Imagine Cup Yarışması Sonuçlandı

Microsoft tarafından düzenlenen Imagine Cup yarışmasının Türkiye ayağı sonuçlandı. Kullanılmayan ilaçları ekonomiye kazandırmayı hedefleyen Repharm projesi Türkiye'yi Avustralya'da yapılacak finalde temsil edecek.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben de ordaydım yahu SDN mikrofonunu göreydim gelirdim iki laf ederdik :D
Konuya gelince çok güzel 5 proje yarıştı. Benim favorim GlobalWarning adlı projeydi ama Repharm da gayet güzeldi.
Hakettiler birinci olmayı tebrik ederim. Sonuç açıklandığındaki sevinçleri beni mutlu etti :) Ülkemizde güzel şeyler de oluyor umarım Sydney'de güzel bir derece yaparlar.

OgüGokhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de ordaydım yahu SDN mikrofonunu göreydim gelirdim iki laf ederdik :D
Konuya gelince çok güzel 5 proje yarıştı. Benim favorim GlobalWarning adlı projeydi ama Repharm da gayet güzeldi.
Hakettiler birinci olmayı tebrik ederim. Sonuç açıklandığındaki sevinçleri beni mutlu etti :) Ülkemizde güzel şeyler de oluyor umarım Sydney'de güzel bir derece yaparlar.
Bende Bir Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü Öğrencisi olarak arkadaşlarımla gurur duydum gerçekten.Arkadaşlarım bu proje için çok uğraştılar gerçekten.Bizzat şahit oldum:)Bu birinciliği hakettiklerini düşünüyorum.Ayrıca bu tür projeleri çok destekliyorum.Çünkü bu yarışmalar sayesinde bizim gibi anadolunun üniversitelerinde okuyan öğrenciler kendilerini ispatlama imkanlarını biliyorlar.Bizim üniversitenin birinci olması mutlaka diğer anadolu üniversitelerindeki öğrencileri de cesaretlendirmiştir.
Ayrıca Hakkı bey ile Özgür beyi de geçen hafta üniversitemizde ağırlamıştık.Sanırım finaller öncesi bizim arkadaşlara uğur getirdiler:D Onlara da tekrardan bir ESOGU BBTK adına readmee etkinliğimize konuşmacı olarak katıldıkları için teşekkürlerimi iletmek istiyorum...
Eğer bizde seneye diğer arkadaşlar olarak katılırsak finaller öncesi tekrardan ağırlamak isteriz.Çok uğurlu geliyonuz:))

--- Mesaj Güncellendi ---

Forumda yeni olduğum için Kusura bakmayın genele cevap atacağıma arkadaşa cevap attım:(Ondan Tekrardan görüşlerimi paylaşıyorum.
Bende Bir Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü Öğrencisi olarak arkadaşlarımla gurur duydum gerçekten.Arkadaşlarım bu proje için çok uğraştılar gerçekten.Bizzat şahit oldum
:)Bu birinciliği hakettiklerini düşünüyorum.Ayrıca bu tür projeleri çok destekliyorum.Çünkü bu yarışmalar sayesinde bizim gibi anadolunun üniversitelerinde okuyan öğrenciler kendilerini ispatlama imkanlarını buluyorlar.Bizim üniversitenin birinci olması mutlaka diğer anadolu üniversitelerindeki öğrencileri de cesaretlendirmiştir.
Ayrıca Hakkı bey ile Özgür beyi de geçen hafta üniversitemizde ağırlamıştık.Sanırım finaller öncesi bizim arkadaşlara uğur getirdiler:D Onlara da tekrardan ESOGU BBTK adına readmee etkinliğimize konuşmacı olarak katıldıkları için teşekkürlerimi iletmek istiyorum...
Eğer bizde seneye diğer arkadaşlar olarak katılırsak finaller öncesi tekrardan ağırlamak isteriz.Çok uğurlu geliyonuz:))

Özgür Çetin

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Rica ederiz arkadaşlar. Üniversitelere elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Projeyi Eskişehir'e geldiğimizde de anlatmıştı arkadaşlar ve iyi bir yere gelebileceğini tahmin etmiştim.

SDN ekibi olarak başarılarınızın devamını dileriz.

ArBaLeT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnşallah Sydney'de aynı başarı gösterilir.Diğer üniversitelerimizide cesaretlendiren bir başarı olur bu sayede