İlluminati.org kapandı!!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SoLidBurn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) Abilerim kardeşlerim ve kıymetli emsaldaşlarım. Sizlerin müslüman olduğuna inanıyorum v göryorum ki bu konuda dini bir havaya bürünmüş.

Sizler ve ben ne için böyle başıboş meseleleri konuşuyor böyle uzun uzadıya tartışıyoruz? Bunları konuşup dillendireceğimize en güzel kulluk nasıl yapılır bunları da dillendirsek ya..

Hani madem bu aydınlanmış karanlık kesim var bu kesime karşı direnç İslam'dır. Haydi gençler camiye! (diyanet sloganıdır)

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Biri bana illuminatinin ne olduğunu açıklarsa minnettar kalacağım.

Dostum bu 1990 lı yıllarda mason lar tarafindan kurulmuş bir örgüttür işareti tek gözdür yani tek gözlü deccal dir
Bunlar hiç bir dini tanimiyorlar ve deccalin 2011 ile 2021 arasında dünyaya gelecegini ve geldiginde ise deccale tapan bi dünya yaratmak istiyorlar bunadaa New World Order yani Yeni Dünya Düzeni diyorlar ABD muzik sektörünün tamami bunlarin elinde ve bu ünlülerle dünyaya mesajlarini iletiyorlar....Karşi çıkanlara ise 2pac ,bob marley ,michael jacksoon gibi kişilere önce iftira atiyorlar sonuç olmassa öldürüyorlar 2pac ve bob çok erken yaşta öldürüldü....Michael jacksoon in yasakli klibini izlersen tek gözün önünde beni öldürmek istiyorlar ama başaramayacak diyor.....Disney araciligi ile bu örgüt küçük yaştaki çocukların bilinç altina fikirlerini yerleştiriyorlar...(http://www.youtube.com/watch?v=96MKmLDBdL8&feature=related) bu video yuda izlemeni tavsiye ederim polyanna adindaki çizgi filmde bile var bu tür bilinç alti mesajlar....

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
http://tr.wikipedia.org/wiki/Kabbala

kabala bildiğim kadarıyla tevratın değişik şekillerde yazılmasıdır. bizdeki ebced tarzı birşey sanırım.

Tevrattan daha kapsamlı ve daha felsefik bişey aslında; bu felsefeye inananlar, insanın kendini gerçekleştirme doktrinleri olarak ifade ediyorlar sanırım..

Ama bizi illumaniti'si Kabala'sı bağlamıyo tabi:D:D

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Tevrattan daha kapsamlı ve daha felsefik bişey aslında; bu felsefeye inananlar, insanın kendini gerçekleştirme doktrinleri olarak ifade ediyorlar sanırım..

Ama bizi illumaniti'si Kabala'sı bağlamıyo tabi:D:D

"Hani meleklere, “Âdem için saygı ile eğilin” demiştik de İblis hariç bütün melekler hemen saygı ile eğilmişler, İblis (bundan) kaçınmış, büyüklük taslamış ve kâfirlerden olmuştu." bakara-34

içinde bulunduğumuz hayatta bilerek veya bilmeyerek yapılan kötülüklerin arkasında bu ayetteki sebep var. şeytan hala buna karşı olduğunu göstermek için bazı insanların aklını çelerek kendisine hizmet ettiriyor. bunlar da onların ilk 11'inden. haber7.com da bir köşe yazarı var mehmet ali bulut. bu zatın katıldığı programlara ait videolar ilgili video paylaşım sitelerinde mevcuttur. ne zaman canım darlansa açıp izlerim videolarını. size de tavsiye ederim. özellikle kral ve ben isimli programa katıldığı bölümü izleyin derim.
sözlerime son vermeden önce hepinize hayırlı sabahlar dilerim:
صَبَاحُ الْخَيْرِ :)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konuya dini öğelerle yaklaşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.. Zira biz onlara 'uymuyoruz' onları araştırıyoruz.. Tabii ki herkes inanç konusunda özgürdür ancak burada biz Müslüman'ız boşverin bunları demek pek doğru değil.. Bir Müslüman olarak bu örgütün varlığına inanıyorum bu benim dini inancıma hiçbir şekilde engel olmuyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fenerbahçe illiminatiler tarafından kurulmuştur ben bu takımlıyım ama genede seviyorum takımımı inanmayanlar internetten bakabilir ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi boş boş bekleyin aha 2012-09-15 oldu hala bisi oldugu yok xD sanırım bu olan suriye olayı olabılır de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1::confused1:Arkadaşlar illmunati bir örgüt müslümanlıgı yok etemye çalışan bunun içinde tarkan,lady gaga, beyonce filan var ama micheal jackson buna karşıyıdı ve istemiyordu hayranlarına söyleseydi hayranları o orgututu kaldırcak tı söylemesin diyee öldürdüler jacksonu eminem de istemiyorrr bu örgutu lady gaga onu tehdit etmiş youtube girin illumnıtı hizmet eden ünlüşler diyin hepsi yazıyo atiye ozan doğulu tarkan hatta acunda var diyorlarr http://www.youtube.com/watch?v=JoLXKVTaB8s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
illuminati'de çalışan ünlüler:Tarkan,Rihanna,bosson,lady gaga,Acun ılcalı....... daha birsürü...

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Tamamen boş beleş saçmalıktan ibaret saçma bir konu içerik ve düşünce biçimi. Yok onu bu yüzden öldürdüler yok şunu bundan yaptılar hepsi asparagas ve nedense bir tek bizim Türkler buluyor hazırlıyor bu tarz videoları... Bizim milletimiz böyledir her şeye inanır. Gün geldi kolanın içinde böcek var diye içmediler gün geldi illiminati zımbırtısına takılı kaldılar. Gereğinden fazla uzamış bir konu olarak görüyorum bunu.

Root-Sistemci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çok saçma 1995 ten bu yana sayım yapan bir site günü gelince başka bir site adı altında devam ediyor I Want to Play Game testeremidir nedir bu

tooclose

Asistan
Reaksiyon puanı
0
(Konuyu incelemedim). Hep nefret ettim bu illuminati'den :p, sebebi her b*k'a oha göz var, oha piramit var, oha şu var, oha illuminati diyen ergen vatandaşlarımız dan dolayı.

Kusura bakmayın ama böyle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar kafanızı yormayın bu ılluminatımı ne o allahtan buyuk deyıl ya siz ilk once en buyugu arastırın

furkanozden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece işin makarasına bakıp keyif almalısınız. Gerisi boş iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...