Yardım İllegal yerler

Bu konuyu okuyanlar

adam2626

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba illegal ipuçları var fakat bulamıyoruz asla ortalıkta yok yardımcı olabilir misiniz 3 4 gündür arıyoruz alt üst ettik belki bir şeyler kaçırmış olabiliriz diye yazmak istedik illegal ipuçları şöyle

Okul çıkışında Mike, Troy & Dannis Comic Store yolundan aşağı doğru bağlandıklarında yemek yiyebilecekleri bir mekan bulup o mekana girerler, yemeklerini yedikten sonra etrafa bakınarak gezinirken Mike hadi evlerin kapısını çalıp kaçalım diyerek Troy & Dannis'i ikna eder. Evlerin en üst katına çıkıp, zillere basarak kaçmaya devam ederken. Bir anda karşılarına çıplak bıyıklı bir adam çıktı ve çocuklar korkarak kaçmaya başladılar.

Her yerim çöp içinde kaldı, o kadar güzel hayatım vardı ki sana anlatsam inanamazsın. Çok güzel bir eşim ve çocuğum vardı, bir gün o bunaltı daraltı iş stresi her şeyi köşeye bırakıp kendime çalışmayacaksın! dedim. çünkü her şeyimi elde etmiştim ya da öyle düşünüyordum. eşime bir gün Çalışmak istemiyorum! dediğim zaman çok ağır tepkiler gösterdi. Haklıydı o anda anlayamamıştım fakat işsizlik sürecim boyunca çoğu şeyin eksikliğini yararsızlığını hissetmeye başladım. Eşim çocuğumu alarak benden ayrıldı, sokaklara düştüm çöpler içerisinde ayyaşlarla yaşamaya başladım. Hâlâ'da ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM!

Artistlerin içerisinde kaldım, insanlara o kadar çok tepeden baktım ki bir süre sonra gözümde küçülmeye başladılar. Sürekli setler içerisinde koşturdum. Filmler, diziler ve senaryolar içerisinde günlerim akıp geçti. İnsanlara tepeden bakmaya, gülümseyip sigaramı yakmaya devam ediyorum.

İş çıkışıydı, Kuyumculukla uğraşıyordum merkezi şubeye gidip, teslimat yapmam gereken şeyler vardı. Yolda ilerlerken önümü kesip gasp etmeye kalktılar. Ettiler de, şubeye gidemedim. Teslimatı gerçekleştiremediğim için peşime düştüler hastane de olmamın onlar için bir önemi yoktu, tüm dertleri paraydı. Onlar parayı sevebilir ben sarıyı severim, şu an rüya gibi kulelerin, gelişmiş banka gruplarının arasında bir yerdeyim.

Ömrüm parmaklıklar ardında geçiyor. Açık havaya erişimim neyse ki var yoksa Belalı değil Deli diye seslenirlerdi

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
İllegal ipuçları derken illegal, yani bir nevi kanun dışı olan şeylerden mi bahsediyorsunuz?

Zaten başta kapı zilini sebepsiz çalmakla rahatsızlık veriyorlar, bir. Pffff. Bu ne?