İlledeLinux

Bu konuyu okuyanlar

Debian tabanlı dağıtımlar geliştiren saygıdeğer hocam İlledeLinux'un dağıtımı ve farklı masaüstleri ve pencere yöneticileri mevcuttur. İsteyen inceleyebilir ve indirebilir. Eski bilgisayar ve 32-bit için tutun da güncel bilgisayarlara SourgeForge'da İSO'ları vardır. Bu gördüğünüz ise XFCEBOX'tır.
VirtualBox_İlledeLinux_25_01_2021_15_08_06.png

NGGYU

Profesör
Özel başlık
pop
Yeşil forumda bile saygısızlık yaptılar, buraya hiç gelmez. Oranın moderatörleri daha sıkıydı.

@Creative hocam belki İlledeLinux hocamızın dediği gibi kanıtsız suçlamalara ceza vermeniz mantıklı olur.

J3aDEM |S-D

Asistan
Cahilliğimi maruz görün lütfen. Diğer Linux dağıtımlarından farkı nedir?
Neden bu dağıtım yayınlandı?

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
Bırakmayı düşünüyor
Kendisini çağırmıştım mail üzerinden. Geri dönüşünde foruma katılmayacağını belirtti.

Ekli dosyayı görüntüle 135966
9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

14-) Forum içerisinde yanlış bilgi paylaşımı yasaktır. Kullanıcılara konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmadan yanlış bilgi vermek o kullanıcıyı yanlış bir ürüne yönlendirecektir.

Forumun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere bu tür karalama kampanyalarına moderetör ekibinin gereken cezayı verebileceğini düşünüyorum.Haksız suçlamaların yapıldığı taktirde moderetör ekibinin gerekli işlemleri yapacağını düşünüyorum yani diğer forumda yaşanan rahatsızlığın burada yaşanacağını pek sanmıyorum açıkçası.

Ram_kafasi

Profesör
Özel başlık
Bırakmayı düşünüyor
Yakın bir tarih içerisinde (inşallah) sevdiğim ve saydığım bir abimin geliştirmiş oldukları bir dağıtım çıkacak. Eğer o dağıtım çıkarsa piyasada bayağı ses getirecek.
Yapılacak dağıtımın adını söyleyebilir misiniz? Takibe almak gerekirse de forumda incelemesini yayınlamak isterim doğrusu.

GNU or NOT

Asistan
Cezalı
Cahilliğimi maruz görün lütfen. Diğer Linux dağıtımlarından farkı nedir?
Neden bu dağıtım yayınlandı?
Eski bilgisayarları yeniden yaşatmak amacı ile yapılmış bir dağıtım. Sistem kaynaklarını en optimize ve düşük kullanmayı amaçlıyor. Openbox sürümü boşta 150-200MB gibi oldukça düşük RAM kullanıyor. Sitesinin de linkini vereyim:

NGGYU

Profesör
Özel başlık
pop
Eski bilgisayarları yeniden yaşatmak amacı ile yapılmış bir dağıtım. Sistem kaynaklarını en optimize ve düşük kullanmayı amaçlıyor. Openbox sürümü boşta 150-200MB gibi oldukça düşük RAM kullanıyor. Sitesinin de linkini vereyim:

Ayrıca son kullanıcıya daha uygun hale getirmek istiyor. Ama varsayılan olarak Chromium gelmeyeydi iyiydi.

SDN Son Haberler