İlköğretimli dansöz ve striptizci!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semaved

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadarına pes! Fethiye'de özel bir eğlence gecesinde, 12 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi dansöz, 14 yaşındaki başka bir kız çocuğu da striptizci olarak dans ettirildi.

Muğla'nın Fethiye ilçesi Salı Pazarı Meydanı'nda dün akşam düzenlenen eğlence gecesinde yerel sanatçılar ve müzik grupları sahne aldı.

Saat ilerledikçe işin şekli değişti

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise gösterilerin şekli değişti ve sahneye dansçı kızlar çıkmaya başladı. Saatler ilerledikçe yaş sınırının düştüğü gecede sahneye son olarak iki küçük kız dansçı olarak çıktı.

Seyirciler şoke oldu sahneye 12 yaşında dansöz çıktı

İzleyicilerin alkışlarını bıçak gibi kesen ve moralleri bozan olay sonrası sahnede dans etmeye başlayan 12 yaşındaki Binnur N. profesyonel dansöz kıyafetleri dans etti. 6.Sınıf öğrencisi olduğunu belirten Binnur N. sahne sonrası kendisine sorulan sorulara "İlk defa dans ediyorum. Yaptığım oryantal dans bence güzel oldu ve izleyenler beğendi" dedi.

14 yaşında erotik dans yapan Esra K.: Yaşıma uygun değil biliyorum

Küçük kızın ardından sahneye çıkan 14 yaşındaki diğer ilköğretim okulu öğrencisi Esra K. ise tabure üzerinde yaptığı striptiz şovuyla herkesi şaşkınlık içinde bıraktı. Geceye katılanların anlam veremedikleri gösteri yaklaşık beş dakika sürdü. Gösterisi sonrası Esra K da "İlköğretim okulu öğrencisiyim ve yaptığım modern dans. Yaşıma göre bu dansa uygun değilim ama annem ve babamdan izin aldım" dedi. haber7.com

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Malesef gerçek pek çok haber sitesinde var ve bugün TV haberlerinde çıktı.
Ayıptır yahu, bu işe alet olan okul yöneticileri ve öğretmenlerin yaptıkları düpe düz sübyancılıktır. Ama tek şuçlu onlar değil, bu kişiler ne kadar şuçluysa bu rezalette en az onlar kadar aileleride şuçlu bu çocukların böyle birşeye çocuklarını alet ettirdikleri için :mad:

Not: Yalnız konun yeri burası değil.

OLA!!!

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Küçük kızın ardından sahneye çıkan 14 yaşındaki diğer ilköğretim okulu öğrencisi Esra K. ise tabure üzerinde yaptığı striptiz şovuyla herkesi şaşkınlık içinde bıraktı. Geceye katılanların anlam veremedikleri gösteri yaklaşık beş dakika sürdü. Gösterisi sonrası Esra K da "İlköğretim okulu öğrencisiyim ve yaptığım modern dans. Yaşıma göre bu dansa uygun değilim ama annem ve babamdan izin aldım" dedi.
ne biçim anne baba bunlar yaa Allah Allah :mad: :mad:

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Forum hakkında ile ne ilgisi var bunun?

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Daha önce verildi, yer yanlış yer v.s.

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...