ilk yüklediğiniz/aldığınız oyun neydi

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
İlk oynadığım oyun Windows 98'de alttaki arkadaştı. İlk satın aldığım oyunsa Witcher 2.

maxresdefault.jpg

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor

Charismax

Üyecik
yükleme degilde 2. el ilk pc düşmüştü elime birinden içinden hügo vardı bir kere oynadım formatladıydım onun dışındaki knıght online idi

HalukSonmez

Doçent
Bu oyun acaip hoşuma gidiyordu. Hele de yandaki motorlara zincirle falan vurmak mükemmeldi :D Görsel olarak bunu aramıştım ama yukarıda attığım çıktı o biraz daha farklı bir versiyonu sanırsam.
Evet benim de çok hoşuma gidiyordu, galiba yani versiyonu çıkmış "Road Redemption" diye, bir bakasım var aslında.

fbeee

Asistan
Bilgisayarda ilk oynadığım oyun GTA vice city idi internete giderdik. Evimizde pc alınca oynadığım oyun metin2 ydi 3 yılımı yemişti be hey gidi günler

ben ilk olarak cs1.5 oynuyordum güzel di ondan sorna intenret eve gelince cs1.6 korsan oynuyordum ondan sorna cs1.6 steam da gördüm para yok ondan sorna korsa oyun na sardık

ygtylc

Üyecik
ilk oynadığım mayın tarlası satın aldığım ise cs bundle pack crack ise gta 5 ama uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası veriyordu oynayamamıştım