SDN İlk yazana 100 TL

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Alttaki konuma bruh yazan ve dalga geçenlere inat bu konuya ilk cevap yazana 100 TL göndereceğim ?

Durumlar, ödüller ve kişiler değişebilir ama yaptıklarınız ve söyledikleriniz zihinlerde ölümsuzlesir. Değiştirilemez

Edit:

Son düzenleme:

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Bu adam 2 yıl önce hiçbir işim yok sevdiğim kız mühendis diye konu açmıştı :D
Dediğim gibi durumlar değişebilir hocam
ACC85170-5170-46E6-8451-A9B1E7138C24.jpeg

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,875
Bu adam 2 yıl önce hiçbir işim yok sevdiğim kız mühendis diye konu açmıştı :D
Bu forumda maddi sıkıntı çeken kim varsa zengin oluyor. omerim55 falandı sanırsam ismi, o da böyle konu açıp sonradan yolunu buldu. Bu forumun gizli bir büyüsü var, bir tur denemek lazım. :D

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Bu forumda maddi sıkıntı çeken kim varsa zengin oluyor. omerim55 falandı sanırsam ismi, o da böyle konu açıp sonradan yolunu buldu. Bu forumun gizli bir büyüsü var, bir tur denemek lazım. :D
@ömerim55
Biliyorum bu arkadaşı
Google işleri ben de yapıyorum
Aklıma şu yazı geldi:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Bunu görünce aklıma bu video geldi:

Son düzenleme:

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Bunu görünce aklıma bu video geldi:

Bu video bana da 15 yasimdayken gaspa uğradığımı hatırlattı. Serserinin biri 1 lira istemişti. Üstümde 5 lira çıkınca gidip birlikte parayı bozmuştuk. 1 lirasını ona vermiştim

Son düzenleme:

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Sen zenginmisin yaa
Hocam şimdi zenginin tdk’deki anlami şu:
parası ve malı çok olan, varlıklı.

Parası çok olan yazıyor ya hani. Ama kime göre çok, örneğin 10 yaşındaki kardeşimden daha çok param var ise ondan zenginim demektir. Ama Acunun 10 yaşındaki kızı Melisa subasidan param az olduğu için fakirim.

Yani bence zenginlik göreceli bir kavram gibi bi tık. Gerçi Elon Musk herkese göre zengin. Çünkü herkesten çok parası var.

Neyse, zenginim demeyelim de cömertim diyelim. Tamam evet maddi durumum iyi ama cebinde 100 lirası olup başkasına 80 lira hediye edenle cebinde 1000 lirası olup başkasına 80 lira hediye eden arasında da fark vardır yani ( son cümlemi neden dedim bilmiyorum, bir yerden duymuştum galiba, neyse istediğiniz gibi yorumlarsınız)

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,814
Hocam şimdi zenginin tdk’deki anlami şu:
parası ve malı çok olan, varlıklı.

Parası çok olan yazıyor ya hani. Ama kime göre çok, örneğin 10 yaşındaki kardeşimden daha çok param var ise ondan zenginim demektir. Ama Acunun 10 yaşındaki kızı Melisa subasidan param az olduğu için fakirim.

Yani bence zenginlik göreceli bir kavram gibi bi tık. Gerçi Elon Musk herkese göre zengin. Çünkü herkesten çok parası var.

Neyse, zenginim demeyelim de cömertim diyelim. Tamam evet maddi durumum iyi ama cebinde 100 lirası olup başkasına 80 lira hediye edenle cebinde 1000 lirası olup başkasına 80 lira hediye eden arasında da fark vardır yani ( son cümlemi neden dedim bilmiyorum, bir yerden duymuştum galiba, neyse istediğiniz gibi yorumlarsınız)
Mesleğin ne söyle bizde girelim?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Alttaki konuma bruh yazan ve dalga geçenlere inat bu konuya ilk cevap yazana 100 TL göndereceğim ?

Durumlar, ödüller ve kişiler değişebilir ama yaptıklarınız ve söyledikleriniz zihinlerde ölümsuzlesir. Değiştirilemez

Edit:
Arkadaşlar sizin için biraz daha bruh yazcam bu sayede yakında belki 10.000 kazanırsınız ????❤️??????

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Triple bruh. Daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun meydan sizin hocam meydan okuyorum. Öyle bruh yazmakla bitmiyor ki iş. Gören de 200 lira ödül dağıttınız sanır. Ya da birine para verdiniz de sırf sorayım diye insanlara yaptığınız iyiliği anlatmak istiyorsanız anlatın soruyorum işte hocam, bruh yazmanıza gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...