İlk satın alacağım oyun

Bu konuyu okuyanlar

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Merhabalar. Şaka maka, Ortaokul hiçbir oyun satın almadan bitti. Oynadığım birkaç tane oyun da burada kimsenin bilmediği, MMORPG türünden oyunlar.
Hazır sistem topladım. Bu yaz artık oyun oynayayım dedim. Sizin fikriniz neler? FPS ve MOBA sevmediğim türler. Benim aklımda Elder scrolls veya Witcher serileri var.

lebib

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Skyrim bir başkadır sonra FarCry serisi güzel olur benim çok sevdiğim oyunlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
FPS sevmiyorum dedin ama CRYSİS serisine bir göz at bence. Tamamen Türkçe dublaj oyunu yapan şirketin başında 3 Türk var ve grafikler muhteşem düşük ayarlarda bile yüksek ayarlarını düşünemiyorum. CRYSİS 3 mesela serisinin son oyunu kaç sene önce çıktı ama 4Kda en güçlü ekran kartlarını bile zorluyor en güçlülerini bile abartmıyorum.
1080 tiyi bile 40 FPSin altına düşürebiliyor. Grafikleri tekrar söylüyorum muazzam sende RX580 vardı Full HDde oynarsın çok da güzel olur.

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Skyrim bir başkadır sonra FarCry serisi güzel olur benim çok sevdiğim oyunlar

FPS sevmiyorum dedin ama CRYSİS serisine bir göz at bence. Tamamen Türkçe dublaj oyunu yapan şirketin başında 3 Türk var ve grafikler muhteşem düşük ayarlarda bile yüksek ayarlarını düşünemiyorum. CRYSİS 3 mesela serisinin son oyunu kaç sene önce çıktı ama 4Kda en güçlü ekran kartlarını bile zorluyor en güçlülerini bile abartmıyorum.
1080 tiyi bile 40 FPSin altına düşürebiliyor. Grafikleri tekrar söylüyorum muazzam sende RX580 vardı Full HDde oynarsın çok da güzel olur.

Crysis ve FarCry da kesin oynayacağım oyunlar arasında. Farcry 4 ü bir arkadaşım ile sandbox misali oynamıştık. Oyunun atmosferini beğendim.

Yaz indirimlerinden almaya çalışacağım artık birşeyler.