İlk finalist Real Madrid

Bu konuyu okuyanlar

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
İspanya Kral Kupası yarı final rövanş maçında Real Madrid, 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında rakibi Atletico Madrid'i deplasmanda da 2-0 mağlup etti ve adını finale yazdırdı.
realmadrid3_XKSNV.jpg

İspanya Kral Kupası yarı final rövanş maçında Real Madrid, 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında rakibi Atletico Madrid'i deplasmanda da 2-0 mağlup etti ve adını finale yazdırdı.

Arda Turan'ın yedek kulübesinde başladığı maça konuk takım Real Madrid hızlı girdi. Henüz 5. dakikada sol taraftan ceza sahasına giren Cristiano Ronaldo, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve takımına penaltı kazandırdı. Penaltıda da topun başına geçen Portekizli yıldız, 7. dakikada derbide skoru 1-0'a getirdi.

Dakikalar 15'i gösterdiğinde Real Madrid bir penaltı daha kazandı. Bu kez sağ taraftan ceza sahasına hareketlenen Gareth Bale düşürüldü ve penaltıda yine Cristiano Ronaldo topun başındaydı. Ronaldo bir kez daha hata yapmadı ve takımını 2-0'lık üstünlüğe taşıdı.
Maçın ilk yarısı da bu skorla tamamlandı.

İkinci yarıda ise Real Madrid, oyundaki tempoyu sık sık düşürdü ve elde ettiği skor avantajını korumayı başardı.

Maçın ikinci devresinde gol olmadı ve 3-0 kazandığı ilk maçın rövanşında da Atletico Madrid'i 2-0'la geçen Real Madrid, Kral Kupası Yarı Finali'nde adını finale yazdırdı.

Eflatun-beyazlıların rakibi, bu akşam oynanacak Real Sociedad-Barcelona maçı belirleyecek. Bu yarı final eşleşmesinde ilk maçı Katalanlar 2-0 kazanmıştı.

http://www.ntvspor.net/haber/dunyadan-futbol/102815/ilk-finalist-real-madrid

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ronaldo, Javier Manquillo'nun boynunu kırıyormuş az daha. Adam nasıl takla atmış.

[video=youtube;FSuYrRePaPw]http://www.youtube.com/watch?v=FSuYrRePaPw[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ronaldonun topla alakası yok. adamı gözüne kestirmiş, 2 metreden yanlama uçuşa geçiyor. omuzuyla tüm gücüyle adama vuruyor. hakem keşke kırmızı kart verseymiş.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İzleyip izlememe arasında gidip geldim ama sonra boşver yat dedim kendime yattım. :D

İyi ki de izlememişim. Ne Arda oynamış, ne Atletico yenmiş.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hadi hayırlı olsun real alır kupayı :D :D

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Adam ters kafa üstü düşmüş yere. İyi boynu filan kırılmamış.

Ronaldo' ya da oha! diyorum. Öyle topa mı girilir.