Öneri İlk editim nasıl olmuş?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
68
1-Camtasia kullanılmış galiba :)
2-Sony Vegas Pro olsun,Adobe olsun onlara geçmelisin.
3-Edit fikri güzel :)
sandığınızdan daha düşük edit programı kullandım movavi, zaten pek fazla edit aracına gerek yoktu bu video yapmak için ama ileride daha büyük edit programlarına geçmeyi düşünüyorum okuldan dolayı şu an da basit editlerle ve basit edit programlarıyla uğraşıyorum.

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ben de zamanında movavi kullanıyordum. İlk editlerim tabii. Sonradan artık ihtiyaçlarımı karşılayamadığından dolayı farklı bişiler denedim. Şuan kullandığım ise Adobe premiere 2014. Tek başına yeterli olmadığı için eklentiler çok işimi görüyor. Öneri olarak ise, kesme biçme konusunda müzik ritmine göre yaparsan(daha çok emek) çok daha iyi gözükür editin. Eğer ınstagram içinse, son kısımda thanks for watching gibi şeylere gerek yok. Geçiş efektleri kullan. Zaten movavi yeterince yeterli onlar için. Sonrasında adobe premiere geçersin. İşte o zaman harbiden iyi editler yapmaya başlarsın. Böyle konuşuyorum ama, en son yaptığım edit:

Reaksiyon puanı
68
Ben de zamanında movavi kullanıyordum. İlk editlerim tabii. Sonradan artık ihtiyaçlarımı karşılayamadığından dolayı farklı bişiler denedim. Şuan kullandığım ise Adobe premiere 2014. Tek başına yeterli olmadığı için eklentiler çok işimi görüyor. Öneri olarak ise, kesme biçme konusunda müzik ritmine göre yaparsan(daha çok emek) çok daha iyi gözükür editin. Eğer ınstagram içinse, son kısımda thanks for watching gibi şeylere gerek yok. Geçiş efektleri kullan. Zaten movavi yeterince yeterli onlar için. Sonrasında adobe premiere geçersin. İşte o zaman harbiden iyi editler yapmaya başlarsın. Böyle konuşuyorum ama, en son yaptığım edit:
Önerin çok sağol editin çok güzel olmuş bu arada, Pek fazla zamanım olmadığı için fazla emek veremedim .

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
capcut uygulamasıyla telefondan Stolk, Yorekok gibi haber merkezi veya stüdyo tarzı arka plan vs yaratılabiliyor mu?