İlk defa TTNET den memnun kaldım :)

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaslar yaklasık 3 - 4 senedir ttnet kullanıcısıyım internet hız değerlim hep vasat bi haldeydi İDM ile 300kb yi gördüğümde bile seviniyodum o derece :D Defalarca aramama ragmen her seferinde farklı bahaneler sunan TTNET bu aksam bana buyuk bi şaşkınlık yarattı :D Binaya girdigimde TTNET FİBER İNTERNET kutusunu gördüm ilk önce vay be diyerek yukarı cıktım eve geldim orucumu açtım bilgisayarı açtım baktım net yok tam rahmet okuma kısmına giricektimki baktım modemi görmüyo :) Buyuk ihtimal annem fişi çekmiştir diye modemin yanına gittim :) Orda ikinci bi şok daha geçirdim ( ard arda yakınlasma efekti ) Oda ne benim sümsük modem gitmiş yerine çok gösterişli bi modem koymuslar sordum anneme ne ayak diye gelmişler bugun modemi değiştirmişler sizi fiber internete geçirdik demişler arkasından çıkan telefon kablosunu görene kadar umudum vardı aslında kabloyu gördüm bumu fiber dedim :D Hüsranla odama gelip şifreleri değiştirip baglandım ve test ediyim dedim youtube den 1080p bi video açtım aman allahım hiç donma yok :D Hemen bu videoyu indir tusuna bastım ve hızı görünce bi ter bastı beni ilk defa evimde bu hıza ulaşıyorum :)) Ve sizinle paylasmak istedim umarım bu durum bozulmaz resimleri paylaşıyım :)))
2083778057.png

hiz.jpg

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Güzelmiş . Ama ping ve upload pek farketmemiş gibi :)

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
eski değerlerim ile arasında baya fark var kablosuz baglandığım için olabilir :) kablolu deniycem şimdi :)

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ben bu telekomu anlayamadım. Namıdeğer bakır kablolarlada 16 megabit hız kullanan var, fibere geçirdiler sonuç aynı kalite yok. Senin adına sevindim fakat burdada fibere geçiş olursa ve şuan 5 9 arasında dolaşan pingim 39 lara vurursa gerçekten durum sıkıcı olur. :)

ShadowFix

..........
Müdavim
Reaksiyon puanı
77
Arkadaşlar ping 0 olan bağlantıda sorun olabilirmi, bende Türkcell süperonline 20 mbitte 0 ping aldım sorun olmaz inşallah, :D

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ping 0 olan bağlantıda sorun olabilirmi, bende Türkcell süperonline 20 mbitte 0 ping aldım sorun olmaz inşallah, :D

Dostum Fiber kabloyla pingin max 5 olması lazım. Sende bir acayip durum olmuş ama ne kadar az o kadar iyi :D

MasterFather

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
59
bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriyor.ttnet...........

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
:) kabloylada sonuç aynı değişmiyo. Evet binayada kadar fiber kablo gelmesi daha fazla fark yaratması lazımken bukadarla yetiniyoruz ama bugune kadar olan sıkıntımın birden bu hale gelmesi benim için cidedn çok iyi

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vay be bende 400 kbyi hiç geçemedim, upload biraz düşük gibi geldi, güle güle kullan.

xlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen bu sıralar çok iyi hizmet ediyorlar önce fiber internete geçirdiler sonra modem verdiler e bide akk yi 3 megabit yaptılar daha ne olsun :D

re13el

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Modem arka odada ben ise balkondayım. Aramızda 3 duvar var :) AKK li halim
2083836684.png

Ağustosta fibere de 3mbit vericekmiş galiba superonline.

LoSt61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben en ttnetin sunduğu en pahalı internet ile yurtta 1 mb indirmiştim en fazla kablosuz bağlantı ile :)
fiber geilnce evdeki hızının değişmeyeceğini düşünenler işe mantıklı yoldan baksınlar sadece sizin evinize fiber gelirse tabikide internetiniz yeteri kadar hızlanmaz. Önemli olan ulaşmak istediğiniz yerinde alt yapısı fiber olmalıdır. Yani siz evinizden download yapmak istiyorsanız fiber kablo ile dışarıya çıkıp internete bağlanırsınız fakat bu hedef sunucuya kadar fiber kablo ile gideceksiniz demek değildir.

catomato2012

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndir indir 2-3 dakika sonra seni 50gb dosya indirmiş gibi göstererek AKK 'ye otomatikman geçiriyor bende çok sevinmiştim bana fiber net modem gelmedi aradım getirdiler 23 mb kadar bağlanabiliyorum hiç donma yok videolarda ama 1 video indirdim birden akk doluyor artık korkar oldum.. bunlar birazda bilerek yapıyorlar ya hadi neyse günahımı vermem bunlara adamlar daha downloadın ne olduğunu bilmiyor bunlarıda ttnet işe alıyor. :)

Uranos

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hayırlı olsun ama dikkat et acısını çıkartılar bir yerden:)

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Olması gereken hız değerleri bunlar. TTNET'in yaptığı şey "ölümü gösterip sıtmaya razı etmek".

neskalii

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23
TTnet in fiberide tırtmış ben hala fiberde superonline dan yanayım biim binada olsa ikiside superonline derim...

wolkhy1903

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
79
konuyu oyle bır anlatmıssın kı sankı kendımı sürükleyici bir roman okurken buldum...merakla neler olacagını okudum...ve sonunda mutlu son....sanırım ben o mutlu sona hıc ulasamayacagım :(
Evet arkadaslar yaklasık 3 - 4 senedir ttnet kullanıcısıyım internet hız değerlim hep vasat bi haldeydi İDM ile 300kb yi gördüğümde bile seviniyodum o derece :D Defalarca aramama ragmen her seferinde farklı bahaneler sunan TTNET bu aksam bana buyuk bi şaşkınlık yarattı :D Binaya girdigimde TTNET FİBER İNTERNET kutusunu gördüm ilk önce vay be diyerek yukarı cıktım eve geldim orucumu açtım bilgisayarı açtım baktım net yok tam rahmet okuma kısmına giricektimki baktım modemi görmüyo :) Buyuk ihtimal annem fişi çekmiştir diye modemin yanına gittim :) Orda ikinci bi şok daha geçirdim ( ard arda yakınlasma efekti ) Oda ne benim sümsük modem gitmiş yerine çok gösterişli bi modem koymuslar sordum anneme ne ayak diye gelmişler bugun modemi değiştirmişler sizi fiber internete geçirdik demişler arkasından çıkan telefon kablosunu görene kadar umudum vardı aslında kabloyu gördüm bumu fiber dedim :D Hüsranla odama gelip şifreleri değiştirip baglandım ve test ediyim dedim youtube den 1080p bi video açtım aman allahım hiç donma yok :D Hemen bu videoyu indir tusuna bastım ve hızı görünce bi ter bastı beni ilk defa evimde bu hıza ulaşıyorum :)) Ve sizinle paylasmak istedim umarım bu durum bozulmaz resimleri paylaşıyım :)))
2083778057.png

hiz.jpg

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
normal bir kullanımda 8 megabit net hızı sınırsız kullanıım her ay 70 -80 lira arasında fatura geliyor neresinden memnun kalınıyor bu ttnetin eli mahkum olmasam kapattıracağım.

uhuru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2084998212.png

8 mbit' kadar olan kullanıyorum 3 gündür hızım inanılmaz arttı.TT yıllardır yaptığını telafi ediyor galiba:)

desperadotr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
2083778057.png

hiz.jpg
O mutluluk fazla sürmez umutlarını dağlamak istemem ama dost acı söyler.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bizim burda da altyapı çalışması filan mı yapıyorlar anlamadım.. İnternet durmadan gidip gidip geliyor..