İlk defa bilgisayar toplayacağım.

Bu konuyu okuyanlar

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç bilgisayar Toplamadım. Laptop ile masaüstü arasında kaldım. En son masaüstü alacağıma kara verdim. Ama daha önce hiç toplamadım. Seçtiğim ürünler şimdilik bunlar dediğim gibi uyumsuz olabilirler affedin. Genellikle oyun oynayacağım.

Anakart olarak bunu seçtim yanlış mı yaptım bilmiyorum.

Ekran kartı olarak

Ram

seçmedim ama 64 GB en fazla takılıyor peki 32x2 mi yoksa 16x4 mü bilmiyorum. Hangisi uyumlu söylerseniz sevinirim. Ve bukadar daha diğerlerine seçemedim ama siz uyumlu olanları söylerseniz iyi olur. Aşırı pahalı olmasın lütfen 5bin 6 bin olmasın. Bütçem en az 2500 en fazla 4000 iyi günler.

Reaksiyon puanı
4,101
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç bilgisayar Toplamadım. Laptop ile masaüstü arasında kaldım. En son masaüstü alacağıma kara verdim. Ama daha önce hiç toplamadım. Seçtiğim ürünler şimdilik bunlar dediğim gibi uyumsuz olabilirler affedin. Genellikle oyun oynayacağım.

Anakart olarak bunu seçtim yanlış mı yaptım bilmiyorum.

Ekran kartı olarak

Ram

seçmedim ama 64 GB en fazla takılıyor peki 32x2 mi yoksa 16x4 mü bilmiyorum. Hangisi uyumlu söylerseniz sevinirim. Ve bukadar daha diğerlerine seçemedim ama siz uyumlu olanları söylerseniz iyi olur. Aşırı pahalı olmasın lütfen 5bin 6 bin olmasın. Bütçem en az 2500 en fazla 4000 iyi günler.
16 GB yeterli olur. Anakart hem esi hem iyi değil.

TheJoker0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bilmiyom dedim ya daha önce toplamadım ?

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
ekran kartını en az 4gb al 2gb güncel oyunlarda yetmiyor

yusufyaman55

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Eğer parçaları tek tek aramaktan üşeniyor ve hazır kasa içerisinde bulup geliştirmek özelleştirmek istersen Excalibur E600'e bakabilirsin ben kendime göre şekillendirip almştım
Mesaj otomatik birleştirildi: