İlk Alışverişim Olacak

Bu konuyu okuyanlar

Colditz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İnternetten ilk alışverişim olacakta:turned: acaba dikkat etmem gerek birşey var mıdır? hepsiburada.com'dan yapacağım alışverişi ve http://www.hepsiburada.com/Liste/fu...Details.aspx?productId=ft00161&categoryId=248 linkteki ürünü alacağım. Adres felan bildirirken dikkat etmem gereken birşey var mı acaba?
Bir arkadaşımla ortak alacağızda ilk defa olduğu için üzerimde baskı var biraz. :D Aman birşey olur mu? İnternetten alırsak sorun çıkar mı? gibi.:)

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
HepsiburadadanAlırsan Problem Olmaz :)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
güzel seçim. süper hızlı gönderide olduğu için 3 iş gününe gelir.

KadZe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kredi kartı ile alış veriş yapıcaksanız alışverişi güvenli bir bilgisayardan yapmanız bir önlem olucaktır.Adres ile ilgili bir sıkıntı olucağını sanmam.
Ayrıca cihazı tavsiye ederim. Ben Canon 1100 aldıktan sonra görmüştüm bu kampanyayı.Arkadaşıma 2 tane aldık. Fiyatına göre çok çok iyi bir ürün.Alırken ayrıca hafıza kartı da almayı unutmayın.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
adres bilgilerinizi , alıcınınadı soyadını tam girin , kredi kartıyla alıyorsanız taksit kısmından emin olun (kaç taksit yapacaksanız) , kredi kartı bilgilerinizi doğru girin , zor değil zaten birde tarycınızın güvenirliğinden emin olun gerçi bu bağlantılar şifreli bağlantılar ama ne biliyim içiniz rahat olsun işte :) .Bi zor luğu güçlüğü yok ya alın gitsin işte..Ama şunu söyleyeyim siparişiniz verdikten sonra peşini bırakmayın.devamlı takip edin.Ne kadar çok peşinde olduğunuzu hissettirirseniz ürününüz o kadar çabuk gelir..Kolay gelsin.. :)

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
hepsiburadan sorun çıkmaz

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kredi kartı ile alışverişte internet kafe gibi umumi bilgisayar kullanmayın.

Colditz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kredi kartı ile alış veriş yapıcaksanız alışverişi güvenli bir bilgisayardan yapmanız bir önlem olucaktır.Adres ile ilgili bir sıkıntı olucağını sanmam.
Ayrıca cihazı tavsiye ederim. Ben Canon 1100 aldıktan sonra görmüştüm bu kampanyayı.Arkadaşıma 2 tane aldık. Fiyatına göre çok çok iyi bir ürün.Alırken ayrıca hafıza kartı da almayı unutmayın.

Evet bilgisayar kısmını düşündüm. Ve kendi bilgisayarımdan yapıcağım. Güvenliğinden şüphem yok şu an için.:) Biz de 3 tane alacağız gerçekten iyi ürün.
adres bilgilerinizi , alıcınınadı soyadını tam girin , kredi kartıyla alıyorsanız taksit kısmından emin olun (kaç taksit yapacaksanız) , kredi kartı bilgilerinizi doğru girin , zor değil zaten birde tarycınızın güvenirliğinden emin olun gerçi bu bağlantılar şifreli bağlantılar ama ne biliyim içiniz rahat olsun işte :) .Bi zor luğu güçlüğü yok ya alın gitsin işte..Ama şunu söyleyeyim siparişiniz verdikten sonra peşini bırakmayın.devamlı takip edin.Ne kadar çok peşinde olduğunuzu hissettirirseniz ürününüz o kadar çabuk gelir..Kolay gelsin.. :)

Kredi kartıyla alıcağız aslında da. Eğer kredi kartı değil de nakit ödeme yapacak olursak diyelim. Parayı kargo ürünü getirdiğinde mi veriyoruz?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Hepsiburada param gidecek ürün gelmeyecek gibi bir sıkıntı olmaz.Ama ürün eline ne zaman ulaşır onun garantisi yok.Hb ürünümü geç gönderdi ve ya hb şikayet diye google de arat ansiklopedi çıkarır sana:D

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Ürünün gelir ama 20 günde mi gelir 2 günde mi gelir onu bilemem :) Ben bir ürünümü 20 günde alabildim. Ama bazı arkadaşlarda sorun olmamış, 2 günde gelmiş.

Gecikmeyi göze alıyorsan siparişini ver.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Evet bilgisayar kısmını düşündüm. Ve kendi bilgisayarımdan yapıcağım. Güvenliğinden şüphem yok şu an için.:) Biz de 3 tane alacağız gerçekten iyi ürün.

Kredi kartıyla alıcağız aslında da. Eğer kredi kartı değil de nakit ödeme yapacak olursak diyelim. Parayı kargo ürünü getirdiğinde mi veriyoruz?

100 liranın üstündeyse kapıda ödeme seçeneğini seçebiliyorsunuz. veya isterseniz banka havalesiyle biraz daha düşük bi fiyata alabiliyorsunuz.

Colditz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Çok teşekkürler arkadaşlar. İçimi rahatlattınız vallahi.:)

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70

sanırım söylemeye gerek kalmadı li10 açıklamış.. :)

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bence sorun alışverişte değilde ortak alınan üründe çıkabilir. Geçenlerde yanılmıyorsam izmir de ortak saç kurutma makinası almış iki arkadaş tabi eve gelince paylaşamamışlar, soruna büyükler el atmış sonra kafa atmış göz atmış derken işte öyle... onda sorun yoksa sanal klavye ile yaz yine de tedbir tedbirdir.

Gündem - Saç kurutma makinası yüzünden çıkan kavgada 6 kişi yaralandı

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
ben bu siteyi kullanarak aynı anda 4 farklı cihaz almıştım.En uzun beklemeniz gerek kısım tedarik süreci.Bu süreç tamamlandıktan en geç ertesi gün kargoya veriliyor ürünler.Her aşamada size mail gönderiyorlar.Ayrıca telefon numaralarını istediğinizde arayabilirsiniz.Önemli olan adres ve kart bilgilerinizin doğruluğu.sanal kart kullanırsanız çok daha güvenli olur.Ancak hepsiburada iyi bir site.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Bir de kargo seçerken aras kargoyu seçme bence :)

MuStAfAA

Doçent
Emektar
Reaksiyon puanı
17
Hiç bir sorun çıkmaz hepsiburada'dan onlarca alışveriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı, inşallah sizdede çıkmaz :)

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Ben çok alışveriş yaptım
hiçbir sorun yaşamadım.
Kredi kartı kullanacaksan, mümkünse sanal kart kullan, yoksa güvenli bir bilgisayar kullan.
Gerisinde kafan rahat olsun.