ilk 12 Ayında 30 gb hediyeli Kampanya Vodafone'dan

Bu konuyu okuyanlar

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Vodafone gsm operatörü İnternetten Numara taşıma yolu ile gelen abonelerine 12 aylık 30 gb bedava internet veriyor. Bu yıl fazla kampanya yapmadı gsm operatörleri, daha çok bu tür hat taşıma, yeni hat alma gibi kampanyalar yaptı. Hat taşımayı falan düşünen varsa işini internetten yapsın hediyesini alsın derim.

1566655311533.png

Kaynak: ilk 12 Ayında Vodafone 30 GB Bedava internet | Bedava internet

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
1-) Vodafone den faturalı ya da faturasız tarifeye geçmek değiştirir mi hediye işini?
2-) mesela Tt den Vodafone ye (faturasız pakete) geçtim diyelim.en az Kaç ay Vodafone de kalma hakkım var ?

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
1-) Vodafone den faturalı ya da faturasız tarifeye geçmek değiştirir mi hediye işini?
2-) mesela Tt den Vodafone ye (faturasız pakete) geçtim diyelim.en az Kaç ay Vodafone de kalma hakkım var ?
1. Vodafone'da ya faturalısınızdır ya da faturasız. Faturasızdan ilk defa faturalıya geçecek aboneler de kampanyadan yararlanıyor diyebiliyorum. Bu olmasa dahi 12 ay 2 GB kampanyası. Fakat geçiş yapmadan önce zaten bir çalışan ile mecburen iletişime geçeceksiniz bu durumu da sorup öğrenin.
2. Daha öncesinde hat taşıma işlemi yaptıysanız, 1 hafta içinde tekrar farklı bir operatöre geçebilirsin.