🔥 Öne Çıkan Konular

Rehber Ilginç Bilgiler Ve Komplo Teorileri Kanalı (Halil Bakmış)

Bu konuyu okuyanlar

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

Çinli Adam 550 Yıl Nasıl Yaşadı?​

...256 yaşındaki adam uzun yaşamın sırrını 550 yaşında birinden öğrendiği ortaya çıktı. Peki Çinli adam 550 yıl nasıl yaşadı? Time dergisine haber olan bu ilginç konuyu sizler için araştırdık, işte uzun yaşamın sırrı... (kaynaklar videonun hemen başında gösteriliyor)

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

Uzaylılar Geldiğinde Ne Olacak?​

Uzaylılar... Diyelim ki uzaylılar gerçekten var! Peki ziyaretimize gelen bir uzaylı uygarlığı ile ilk etkileşimimiz nasıl olurdu?

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

ÜNLÜ KAHİNLERİN 2022 KEHANETLERİ - 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri​

Ünlü Kahinlerin 2022 kehanetleri. Baba Vanga, Nostradamus, Azerbaycanlı Şaman, Muhyiddin İbni Arabi, Shipton Ana, Alois Irlmaier kehanetleri tek videoda. 2022'de neler olacak? Bu kahinlerin kehanetlerini arka arkaya dinlediğinizde ortaya çıkan tabloya büyük resme inanamayacaksınız!

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
239
HAYATTA KALMA KİTİM İNCELEME (KENDİN YAP) Zombi Apocalypse Survival Kit

Hayatta kalma kitim inceleme videomuz ile sizde kendiniz hayatta kalma çantası hazırlaya bilirsiniz! Zombie Survival Kit diye geçen bu kutuda hayatınızı kurtaracak bir çok ürün bulunuyor. Hayata kalma çantası nasıl yapılır? Çantanın içinde neler olması gerekir? Hayatta kalma senaryolarına uygun ihtiyaçları karşılamak üzere tasarladığım kutu. Mesela Zombie apocalypse survival kit oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Bu video ile çok ucuz fiyatlar ile sizlerde hayatta kalma kiti yapımı hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Benim survival kit malzemelerim neler? Survival kit nasıl yapılır, hayatta kalma kiti nasıl hazırlanır bunu inceleyeceğiz. Hayatta kalma kiti yapımı hakkında ne biliyorsunuz ? Hayatta kalma çantam içindekiler neler ? Bu teneke kutu içine o kadar çok eşya sığdırdım ki ben bile şaşırdım. Bu survival kit aynı zamanda bir deprem çantası hatta diğer adıyla afet çantası olarak da isimlendirebiliriz. Herhangi bir afet sırasında (deprem gibi) ya da post apokaliptik bir senaryoda hayatı idame kiti ile hayatta kalabilirsiniz. Peki sizin hayatta kalma çantanızda neler var?
Ben yapsam MRE Mini bir first aid ve ateşli silah ekledim tabikide tanto bıçağı ile

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

2022 istanbul depremi olacak diyen İmam Rabbani gerçek değil!​

İmam Rabbani 2022 Kehanetlerinde 27 Mart 2022 İstanbul depremi yaşanacak diyor. Zamanda yolculuk yapan El Serhendi Efendi yani İmam Rabbani 2022 kehanetleri ne yazık ki gerçek değil! 2022 Türkiye ve dünya kehanetleri serimizin 5. bölümünde imam rabbani kehanetlerini araştırdık...

Önceden paylaştığımız kehanet videolarında genelde kahinlerin yazılı eserleri ya da söylemleri yani kanıtlanabilir eserleri bulunuyordu. Bu videomuzda konu olan kehanetler ise tamamen kurgu, işin ilginç tarafı ise yazılı kehanetler kadar popüler olması ve inanan insanların fazla olması çünkü daha öncede dediğim gibi gerçekten olayın aslını araştıran pek fazla mecra bulunmuyor yada araştıranlar gerçekleri paylaşmıyor!!!

Aakons

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Ya şöyle şeyler paylaşmayın ya

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

Yunanistan'da Yeraltından Gelen Gizemli Sesin Sırrı Çözüldü.​

Yunanistan Selanik'te yeraltından gelen ve sadece gece duyulan gizemli sesin sırrı çözüldü. Gizemli ses 5 haftadır geceleri bölgede duyuluyor. Garip ve ürkütücü ses Selaniklilerin kabusu oldu.

Aralık ayından bu yana neredeyse 5 haftadır her gece Selanik'te duyulan tuhaf ses, kent sakinlerini ürkütmeye devam ediyor. Kent halkı, bu gizemli sesi şehrin birçok mahallesinde duyulabilen ancak en çok Kifisias ve Akropoleos yollarının buluştuğu bölgeden gelen 'sağır edici şekilde ürkütücü, hatta uhrevi gizemli bir ses' olarak tanımlıyor.

maximum017

Asistan
Reaksiyon puanı
24

Müştak Baba 2022 Kehanetlerine göre 2022 yılında neler olacak?​

Müştak baba Osmanlının son demlerinde yaşamış bir bilge ve aynı zamanda bir şair.

Kadiri tarikatına üye olduğu için de İslamcılar tarafından tutulan bir kahin. Hatta diğer kahinlerin düpe düz yalan olduğunu Müştak Babanın gerçek ve tarih vererek kehanette bulunduğunu savunan çok insan var. Tabi böyle düşünmelerinin başlıca sebebi de 1830’lu yıllarda bulunduğu kehanet.

Bu kehanette

1923 yılında Ankarada bin yönetici olacağını söylüyor. Başta Sultan varken ülkenin başkentini Ankaraya taşıyacaklar diyor.

Büyücülük yaptı iddaasıyla 1830’larda idam edildi. Şair Müştak Baba temeli sayılara dayanan ve geleceği öğrenmeye yardımcı olduğu iddaa edilen EBCED ilminde ustalaştığı iddaa ediliyor.

Son mesajlar