• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

    Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Rehber Ilginç Bilgiler Ve Komplo Teorileri Kanalı (Halil Bakmış)

Bu konuyu okuyanlar

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
HAYATTA KALMA KİTİM İNCELEME (KENDİN YAP) Zombi Apocalypse Survival KitHayatta kalma kitim inceleme videomuz ile sizde kendiniz hayatta kalma çantası hazırlaya bilirsiniz! Zombie Survival Kit diye geçen bu kutuda hayatınızı kurtaracak bir çok ürün bulunuyor. Hayata kalma çantası nasıl yapılır? Çantanın içinde neler olması gerekir? Hayatta kalma senaryolarına uygun ihtiyaçları karşılamak üzere tasarladığım kutu. Mesela Zombie apocalypse survival kit oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Bu video ile çok ucuz fiyatlar ile sizlerde hayatta kalma kiti yapımı hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Benim survival kit malzemelerim neler? Survival kit nasıl yapılır, hayatta kalma kiti nasıl hazırlanır bunu inceleyeceğiz. Hayatta kalma kiti yapımı hakkında ne biliyorsunuz ? Hayatta kalma çantam içindekiler neler ? Bu teneke kutu içine o kadar çok eşya sığdırdım ki ben bile şaşırdım. Bu survival kit aynı zamanda bir deprem çantası hatta diğer adıyla afet çantası olarak da isimlendirebiliriz. Herhangi bir afet sırasında (deprem gibi) ya da post apokaliptik bir senaryoda hayatı idame kiti ile hayatta kalabilirsiniz. Peki sizin hayatta kalma çantanızda neler var?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Yeni Salgın Hastalık Maymun Çiçeği Virüsü (Monkeypox)CDC Monkeypox yani Maymun Çiçeği Virüsü nedeniyle ABD'de 27 eyalette 200'den fazla kişiyi maymun çiçeği virüsü şüphesiyle karantina altına aldı. Korona virüs sonrası Dünya tarihinde en çok korkulan yeni salgın hastalık mantar hastalığı. Çünkü bu maymun çiçeği hastalığı ilaçlara karşı dirençli ve çiçek hastalığı ile aynı bulaşıcı hastalık türünde yer alıyor.

Maymun Çiçeği Virüsü öncelikle Orta ve Batı Afrika'nın tropikal yağmur ormanlarında ortaya çıkan ve zaman zaman diğer bölgelere ihraç edilen viral bir zoonotik hastalıktır. Zoonotik hastalık olan maymun çiçeği, çiçek hastalığı ile aynı bulaşıcı hastalık türünde yer alıyor. Hastalığa, Poxviridae ailesindeki Orthopoxvirus cinsinin bir üyesi olan maymun çiçeği virüsü (Monkeypox) neden olur.

Monkeypox ilk olarak 1958'de laboratuvar maymun kolonilerinde çiçek benzeri bir hastalık salgınının ortaya çıkmasıyla keşfedilmiştir, bu nedenle 'maymun çiçeği' adı verilmiştir. Maymun çiçeği virüsü vakası insanda ilk olarak 1970 yılında Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde görülmüştür. Söz konusu tarihten itibaren diğer Orta ve Batı Afrika ülkelerindeki insanlarda maymun çiçeği virüsü vakası bildirilmiştir.

Monkeypox virüsü yani maymun çiçeği virüsü insanlara çoğunlukla kemirgenler ve primatlar gibi vahşi hayvanlardan bulaşır, ancak insandan insana bulaşma da gerçekleşebilir.
Monkeypox virüsü yani maymun çiçeği virüsü bir kişiden diğerine lezyonlar , vücut sıvıları, solunum damlacıkları ve yatak örtüsü gibi kontamine materyallerle temas yoluyla bulaşır. Yetersiz pişmiş et ve enfekte hayvanların diğer hayvansal ürünlerini yemek olası bir risk faktörüdür

Kuluçka süresi (enfeksiyondan semptomların başlangıcına kadar olan aralık) genellikle 6 ila 13 gün arasındadır, ancak 5 ila 21 gün arasında değişebilir.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
Dünya'nın her yerinde açıklanamayan şeyler oluyor! Dolu yağışı, yangınlar, depremler, seller ve kum fırtınası hepsi bir iki hafta içinde gerçekleşti. Dünyanın dört bir yanında felaketler yaşanıyor. Dünya'ya Neler Oluyor? Her yerde bir felaket. Kıyamet alametleri mi? Yoksa farklı bir şeyler mi var?

 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

2021 Yılında Kehanetleri Çıktı Kehanetleri Gerçekleşen Azerbaycanlı Şaman​Azerbaycanlı Şaman 2021 Kehanetleri Gerçekleşiyor. Depremler, Orman yangını, Sedat Peker, Çin roketi, sokağa çıkma yasağı, yeni salgın kehanetleri... Azerbaycanlı Şaman 2021 Yılında Gerçekleşen Kehanetlerinden bazılarını bu videoda ele aldık. Azeri Şaman Kahin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi olacakları bir yıl önceden dile getirmeye devam ediyor. 2021 Yılında da Kehanetleri bir bir çıktı.

Peki hangi kehanetleri gerçekleşti? 2021 yılının bitmesine daha 4-5 ay var ama Azerbaycanlı Şaman'ın kehanetlerinin neredeyse yarısı gerçekleşti. Bunlardan en çok göze çarpanı Türkiye'de yaşanan orman yangınları. Orman yangınlarını ne zaman gerçekleşeceğine kadar nokta atışı söylemiş. Bir diğer kehanet ise Sedat Peker Süleyman Soylu kehaneti, bunun yanında yıl başında yaşanan 3 büyük deprem kehaneti ve Çin roketi kehaneti yine gerçekleşen kehanetler arasında. Peki bu kadar mı tabii ki değil. Sokağa çıkma yasaklarının ne zaman kalkacağından, virüs salgınının ne zamana kadar süreceğini hatta yaşanacak yeni salgınlara kadar birçok kehaneti yer alıyor. Ve üstelik bu kehanetler 2021 yılına girmeden önce dile getirildi. 4 aralık 2020 yılında ilk videosunu kanalımızda yayınlamıştık :)

Nostradamus kehanetleri ve Baba Vanga kehanetleri gibi artık en çok aranan kahinlerden olan Azerbaycanlı Şaman Kahin 2022 yılı kehanetleri merakla bekleniyor. Azeri Şaman Kahin 2022 kehanetleri sadece BAKMIŞ kanalında olacak detaylar video içerisinde.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Zombiler Geliyor! Gerçek Zombi Virüsü​


Gerçek Zombi Virüsü Geliyor. Zombiler gerçek mi oluyor? Bilim adamları doktorlar zombi virüsünün peşinde. Yeni salgın hastalık zombi virüsü olabilir mi? Yecüc Mecüc ve zombiler arasındaki ilişki. Bilim kurgu filmlerini andıran Zombi komplo teorisi gerçek oluyor. Yeni dünya düzeninde Zombiler artık aramızda mı olacak?
 

phanmetal

Dekan
Cezalı
Katılım
24 Kasım 2020
Mesajlar
6,197
Çözümler
1
Reaksiyon puanı
6,244
Puanları
113
Yaş
25
Yarin olmeyecekmisim gibi aptal bir huyum var. Bir acil durum cantam bile yok 😔.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

2027 Yılında Dünyada Sıkışan Zaman Yolcusu​2027 yılında dünyada tek başına kaldığını iddia eden tiktok fenomeni, 2027 yılına zamanda yolculuk yaptığını söylüyor.

Zaman yolcusu 2027'de sıkışmış, insanların ve hayvanların olmadığı paralel evren de olduğunu paylaştığı videolar ile kanıtlamaya çalışan biri.
Kayda aldığı görüntülerde şehir bomboş, sokaklarda insan hatta hayvan dahi yok. Bu gelecekten gelen adam videoları arasında en dikkat çekeni.
Peki tüm bu yaşananlar kurgu mu yoksa gerçek mi?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Tesla Bot - Yeni İnsansı Yapay Zeka Robot​


Tesla Bot adı verilen bu robot "basit ve kendini tekrar eden sıkıcı ve sıradan işleri" yapacak. Örneğin mutfak alış verişi veya ev temizliği gibi görevleri yerine getirecek.

Tesla Ai Gününde Tesla CEO'su Elon Musk açıkladı. Tesla Bot yani İnsansı Humanoid robot. Elon musk ın neuralink gibi diğer projeleri ile yeni bir çağ mı tasarlanıyor?

Neuralink insanlığın geleceğini nasıl şekillendirecek derken tanıtılan bu insansı robot kurgusal yakın geleceğin aslında tasarlanan bir gelecek olduğunu mu gösteriyor bize?

Peki TeslaBot neleri değiştirecek?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

En çok Mutasyon Geçiren En Hızlı Bulaşan YENİ Varyant C.1.2

Son dönemde en çok Delta'nın adını duyduk. Zira söz konusu varyant dünya genelinde baskın tür haline gelmiş durumda. Ancak Güney Afrika'dan gelen bir haber virüsün mutasyona uğramaya devam ettiğini gözler önüne serdi. Yapılan ilk araştırmalara göre, söz konusu C.1.2 varyantı "En çok Mutasyon Geçiren En Hızlı Bulaşan" varyant olduğu dile getiriliyor. Sizin düşünceleriniz neler?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
Zombiler ve Zombi Teorisi hakkında Merak Edilenler!

 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Canlı Yayında Depreme Yakalananlar (Deprem Anı)​

Deprem anında canlı yayında olan tv kanalları ve twitch yayıncıları. Türkiye deprem konusunda en riskli bölgelerden biri. Sıklıkla yaşadığımız depremlerin etkisini en iyi görebildiğimiz yerler ise canlı yayına yakalananlar. İşte Canlı yayında Kameraya Yakalanan Türk Yayıncılar ve Spikerlerin deprem anı görüntüleri.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Kadınlar Bu Adada Erkeksiz Yaşıyor!​

500 kadın bu adada erkeksiz yaşıyor, adada erkek yok! Her işi kadınlar yapıyor. Estonya'nın Kadınlar adası yada Feminist ada olarak da adlandırılan bu adada kadın nüfusu fazla, erkek nüfusu yok denecek kadar az. Az nüfusa sahip olan erkekler balıkçılıkla uğraştıkları için genelde denizdeler. Adayı yönetenlerde kadınlar, adada yaşayanlarda kadınlar. Anaerkil toplumun yaşayan ve güzel bir örneği
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Kıyamet Habercisi Lut Gölü Kırmızı Renkte​

Lut Gölü yani Ölü Deniz havuzu olarak anılan göl kırmızıya döndü. Dünya, Ürdün'den gelen kıyamet alameti olarak adlandırılan bu görüntüleri konuşuyor. Kutsal Kitaplarda Geçen Kıyamet Alameti Gerçekleşti!

Ürdün’deki gizemli gölün İncil’de de yeri var. Gizemli Lut Gölü, bir zamanlar Moab Krallığı’nın var olduğuna inanılan bölgede bulunuyor. Hristiyan inancına göre kan kırmızı sular Musa Peygamber’in Mısır Firavunu’na söylediği 10 beladan biri.

Ayrıca Sodom ve Domorra şehirlerinin de günahlardan arınması için yaratıcı tarafından melekler göndermesi sonucu göllerin kan kırmızısına dönmesi hikayesini hatırlatıyor. Bazı kaynaklara göre, bu durum bir kıyamet alameti. Kuran-ı Kerim ve İncil de geçen bu kıyamet alameti gerçekleşti.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Dolar Neden Yükseliyor Nasıl Düşer? Paranın Değeri Nasıl Belirlenir​

Dolar neden yükseliyor nasıl düşer demeden önce bir ülkenin parasının değeri nasıl belirlenir bunu bilmek lazım bence. Sizce dolar neden yükseliyor?

40 snde dolar neden yükseliyor bknz:
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Kameraya Yakalanan 10 Gizemli Zombi! Gerçek mi?​

Sosyal medyada dolaşan kameraya yakalanan zombilere dönüşmüş gizemli insanlar videolarını izliyoruz. Zombi Görüntüleri gerçek mi sahte (fake) mi? peki sizce gerçek zombiler olabilir mi?

 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

13 Dakikada 10.000 Yılına Geleceğe Yolculuk​

13 Dakikada Geleceğe Yolculuk. 10.000 Yıl Sonra Dünya Nasıl Bir Yer Olacak? Dünyanın sonuna insanlığın uzak geleceğinde zamanda yolculuk yapmaya hazır mısınız? Hiç merak ettin mi gelecekte gezegenimizin başına ne gelecek?

Birçok modern bilim insanları bu konuyla ilgili son yıllarda yoğun araştırmalar içine girdiler. Şuanda kullandığımız üstün teknoloji ile geleceği simüle ederek önümüzdeki yıllarda gezegenimizin ne durumda olacağını ortaya çıkarttılar. Bu videoda geleceğe yolculuğa çıkıyoruz ve bizi bakalım ne gibi değişiklikler bekliyor. Önümüzdeki 10.000 yılda, gerçekten önemli değişikliklere hazır olun!
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

2030 Yılına Gerim Sayım Başlattılar! 2030'da dünyayı ne bekliyor?​


Time dergisinde 2030 yılına geri sayım başladı! Büyük Sıfırlama 2030 da mı? 2030 yılında kıyameti yani dünyanın sonunu mu tasarlıyorlar? 2030'da dünyayı ne bekliyor? Büyük reset olarak adlandırılan bu değişim yeni dünya düzeninin bir parçası mı? 2030 yılına kadar başımıza neler gelecek?

Peki Pablo Picasso "Her yaratılış eylemi öncelikle bir yıkım eylemidir" sözü sizlere ne anlatıyor... Biraz düşünün... Sürekli bahsettiğimiz yeni dünya düzeni için eskisinin yıkılması gerekiyor! Peki ama bunu nasıl yapacaklar? 2030 yılına Time dergisinde bir geri sayım başlatıldı. Büyük Sıfırlama yani Great Reset 2030 Yılında mı? 2030'da dünyayı ne bekliyor?
 

_Zaur_

Rektör
Cezalı
Katılım
17 Kasım 2017
Mesajlar
11,570
Reaksiyon puanı
20,109
Puanları
113
Yaş
28

Kadınlar Bu Adada Erkeksiz Yaşıyor!​

500 kadın bu adada erkeksiz yaşıyor, adada erkek yok! Her işi kadınlar yapıyor. Estonya'nın Kadınlar adası yada Feminist ada olarak da adlandırılan bu adada kadın nüfusu fazla, erkek nüfusu yok denecek kadar az. Az nüfusa sahip olan erkekler balıkçılıkla uğraştıkları için genelde denizdeler. Adayı yönetenlerde kadınlar, adada yaşayanlarda kadınlar. Anaerkil toplumun yaşayan ve güzel bir örneği
@Uchiha Sasuke toplan gidiyoruz yaşam tohumlarımızı paylaşmaya.

Sonunda gerçektende yurtdışında gitmek istediğim yeri buldum
 

Mr.Pavarotti

Doçent
Katılım
21 Mayıs 2017
Mesajlar
665
Reaksiyon puanı
316
Puanları
63
Yaş
30

_Zaur_

Rektör
Cezalı
Katılım
17 Kasım 2017
Mesajlar
11,570
Reaksiyon puanı
20,109
Puanları
113
Yaş
28
Son düzenleme:

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
The Economist Dergisinin Yeni 2022 Kehanetleri

The Economist dergisi yeni takvim kapağı 2022 kehanetleri dolu. Economist dergisi her zaman olduğu gibi bu yılda 2022 yılında gerçekleşecek olayları adeta bir kahin edasıyla gözler önüne seriyor. The Economist Dergisinin 2022 Takvim Kapağında ki Kehanetler videosunda o detaylara beraber göz atalım...
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Time Dergisinin Kapağında COP26 İklim Zirvesi ve 2022 Kehanetleri​


Cop26 Glasgow iklim zirvesi detayları ve Time dergisi kapağındaki sır. Economist dergisi gibi Time dergisi gelecek için, 2022 yılında gerçekleşecek olayları adeta bir kahin edasıyla gözler önüne seriyor.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

The Economist 2022 Dergi Kapağında Gizli Şifreler! 2022'de Neler Olacak?​


2022'de Neler Olacak? The Economist 2022 dergi kapağında gizli şifreler ve kehanetler videoda. Ekonomist dergi kapağı 2022 için “Önümüzdeki Dünya 2022” başlığı altında ilginç bir resimle yayınlandı. The Economist 2022 dergisi yine bu kapak ile çok konuşulacak! Çin başkanı Xi Jinping ve Abd başkanı Joe biden arasındaki gerilim, pandemi, yeşil enerji, küresel finans krizi hatta bitcoin benzeri kripto para detayları gibi birçok konuda ilginç detay var. Bu Economist dergi kapağı öyle ustaca hazırlanmış ki her baktığımda yeni, farklı bir detayla karşılaşıyorum. Video umarım açıklayıcı olmuştur.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Zombiler Hakkında Gerçekler? Türk Yapımı Zombi Belgeseli​


Zombiler hakkında ne biliyoruz? Peki gerçekler neler? Ne biliyoruz? Zombi kıyameti tüm detayları bu zombi belgeseli videomuzda.
Zombi Belgeseli film tadında uzun bir video oldu ama her dakikasında ayrı bir bilgi içeriyor.
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Muhyiddin İbni Arabi 2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri​


2022 Türkiye ve Dünya Kehanetleri ve kahinler serimizin ilk bölümü Muhyiddin İbni Arabi nin 2022 öngörüleri! Muhyiddin İbni Arabi 2022 Kehanetlerinde ne ver ne yok? Muhyiddin İbni Arabi kimdir? Türkiye'de ve dünyada 2022 yılında neler olacak. Peki neler bekliyor 2022 yılında bizleri?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Her dediği çıkmıştı! Azerbaycanlı Şamanın 2022 Kehanetleri yayınlandı​

Merakla beklenen Azerbaycanlı Şaman 2022 kehanetleri yayınlandı. Daha önce koronavirüs, orman yangınları, sedat peker ve süleyman soylu atışmalarına kadar hatta galatasaray fenerbahçe mac sonucunu bile bir yıl önceden tahmin etmiş olan Azeri kahin 2022 yılı için soylediklerine çok şaşıracaksınız. Azerbaycanlı Şamana göre Türkiye'de ve dünyada 2022 yılında neler olacak!
 

_Zaur_

Rektör
Cezalı
Katılım
17 Kasım 2017
Mesajlar
11,570
Reaksiyon puanı
20,109
Puanları
113
Yaş
28

Her dediği çıkmıştı! Azerbaycanlı Şamanın 2022 Kehanetleri yayınlandı​

Merakla beklenen Azerbaycanlı Şaman 2022 kehanetleri yayınlandı. Daha önce koronavirüs, orman yangınları, sedat peker ve süleyman soylu atışmalarına kadar hatta galatasaray fenerbahçe mac sonucunu bile bir yıl önceden tahmin etmiş olan Azeri kahin 2022 yılı için soylediklerine çok şaşıracaksınız. Azerbaycanlı Şamana göre Türkiye'de ve dünyada 2022 yılında neler olacak!
Peki Şamanın Fotolarına baktıysan söyler misin? Benden yakışıklı mıydı bari? 🤣

Bende kahinim abi. ve diyorum ki Amerika başkanı ölücek 😅 1.30 Oranda iddia açıyorum.
Paraları hesabıma beklerim. Ya tutarsa?
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
Peki Şamanın Fotolarına baktıysan söyler misin? Benden yakışıklı mıydı bari? 🤣

Bende kahinim abi. ve diyorum ki Amerika başkanı ölücek 😅 1.30 Oranda iddia açıyorum.
Paraları hesabıma beklerim. Ya tutarsa?

yüz yüze görüşüyoruz...
 

maximum017

Asistan
Katılım
2 Kasım 2018
Mesajlar
103
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31

Aziz Malaki ve Shipton Ana Kehanetleri​


2022 Yılında neler olacak? Aziz Malaki ve Shipton Ana öngörüleri 2022 kehanetlerini paylaştığımız Türkiye ve Dünya Kehanetleri serisi yeni bölümünde. Aziz Malaki ve Shipton Ana ya göre Türkiye'de ve dünyada neler olacak?
 
Üst