İleri teknoloji!

Jengar

Profesör

alperveli

Profesör
bu ve bunun gibi resimleri senden hep bekliycez jengar ama
yurdum insanını kitap yapmak (ciltli ama) lazım böyle emeğe yazık olur

LAST

Üyecik
patrick dedi ki:
Jengar dedi ki:
yok bencede yoktan var edebilme gibi bi özellğimiz var bizim :) ;) :)

bu cümle biraz ağır kaçtı gibi ;)

Biraz değil bayağı, bazı cümleleri sarf ederken toplum değerlerinide düşünerek adım atılması gerektiğini ve kişilerin dini inançlarına ağır darbe vuran cümlelere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyorum.

"İslamiyet kıldan ince kılınçtan keskindir" zira kişi en ufak yanlış telafuzda dinden çıkar.

Selametle.

Jengar

Profesör
LAST dedi ki:
patrick dedi ki:
Jengar dedi ki:
yok bencede yoktan var edebilme gibi bi özellğimiz var bizim :) ;) :)

bu cümle biraz ağır kaçtı gibi ;)

Biraz değil bayağı, bazı cümleleri sarf ederken toplum değerlerinide düşünerek adım atılması gerektiğini ve kişilerin dini inançlarına ağır darbe vuran cümlelere dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyorum.

"İslamiyet kıldan ince kılınçtan keskindir" zira kişi en ufak yanlış telafuzda dinden çıkar.

Selametle.

ben yoktan var edebilme derken o tarz konulardan bahsetmedim ya ne oluyoruz dinden çıkma falan böyle bi şey tabi ki düşünmem asla yani çalışkanız,elimizdekilerle bir şeyler yapmayı başaran biriyiz anlamında söylüyuorum ama yine yanlış anlaşıldım ;)
öyle bi şey hayatta demem :) bide yani bi cümle nie bu kadar uzatıldı anlamadım siyasi veya dini bi toplantı yapmıyoruz eğlence için bi şeyler gönderiyorum ve yorum yazıyorum bu kadar çok ciddileşmeye gerek yok bence ama yinede özür diliyorum.