İlave TV sunucusu CHP'nin Bankamatikçisi Çıkmış...

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Dekan
Sürekli Hükümete muhalif konuşmaları ve sözde tarafsız sokak röportajları ile tanınan İlave TV sunucusu Arif Kocabıyık'ın CHP'li KonyaAltı belediyesinde basın ve halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor gösterilip hiç işe gitmeden yaklaşık 7 aydır maaş aldığı ortaya çıktı...

Daha önceleri hiçbir yerde çalışmıyorum ve gelirim sadece Youtube geliri diyen sürekli hükümete sallayan videolar çeken Arif Kocabıyık'ın aynı zamanda İYİ parti üyesi olduğuda ortaya çıkmış :D Sisteme gel.

1603376407677.png


NOT: Bu isim yakın zamanda Cumhurbaşkanına hakaretten ifadeye çağırılmış ve ses CHP ile İYİ partiden gelmişti nedeni anlaşıldı...Basın özgürlüğü yok ifade özgürlüğü yok özgür basın susturuluyor diyorlardı... Maaş alıyormuş CHP belediyesinden. daha önceleride Antalya Üniversitede güvenlik görevlisi olarak çalıştığı o zamanlarda öğrencilere çok sert joplu saldırı görüntüleri ortaya çıkmış. Bunların öğrenilmesi üzerine apar topar 1 gün önce CHP belediyesinden istifa etmiş. ( Acaba aldığı paraları geri iade edecek mi 7 aylık ? )

1603376575872.png
 
Son düzenleme:

OzkanK.

Dekan
Bir şey fark ettiniz mi ?

Olayda konu CHP ve CHP belediyesi oldumu kimseden tık yok forumda. :)

Burada konu içeriği AKP'ye yakın bir Youtube kanalı olsa ve AKP belediyesi işe gitmeden para veriyor olsa iddiaya varım 5 sayfa mesaj vardı. Küfür kıyamet hakaret gırla giderdi.
(Üstüne bütün İçerik ekibinden tut Moderatöre oradan moderatör adayına kadar konuda yoruma olurdu... )

ULTRA TARAFSIZLIK BÖYLE BİRŞEY
:)
 

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Bu şaşırmış haliniz mi :) :p
Acama bazıları sırf o tarz tek tip haber paylaştığı için öyle olmasın ?


Konu hakkında yorum bile yazamadınız şaşırmaktan baksana...
Hadi alıntıladığın yorumu es geçiyorsun peki, açmış olduğun konuya göstermiş olduğum reaksiyonu da mı saymıyorsun mübarek. :)
 

KamtariR

Profesör
Ülke resmen siyasete kurban ediliyor. Ne ticari ne de siyasi ahlak kalmadı.

Vallahi iktidarından da muhalefetinden de bıktım. Adam gibi bir adamı ne zaman görebileceğiz?

Ahh Muhsin başkan ahh..
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst